Kas sinul on potentsiaali saada iga tööandja unistuseks?

Kas oleted unistuste töötaja?
Kas oled unistuste töötaja?

Leidsime nipila.ee lehelt hea testi, millega hinnata enda väärtust tööjõuturul. Vahet ei ole, kas plaanid töökohta vahetada või ootad rohkem palka ja ametikõrgendust, nende viie punkti abil saad hinnata, kas sul on potentsiaali.

Võime töötada meeskonnas

Meeskonnas töötamise võime on tänapäeval hädavajalik. Seetõttu sisaldab enamik töökuulutusi, et otsivad sellise võimega töötajaid. Enne taolisele ametikohale kandideerimist soovitame kindlasti enda jaoks selgeks teha, kas oled meeskonnamängija või mitte.

Entusiasm ja tahe

Mõned töötajad on oma tööülesannete täitmisega väga entusiastlikud ja ootavad järgmist, samas on olemas ka neid, kes jälgivad väga pingsalt, millal võtavad endale uusi ülesandeid ning millised need olema hakkavad. Kumb neist kahte tüüpi inimestest oled sina?

Sotsiaalsus

Suhtlemine kolleegide või potentsiaalsete klientidega on tõhusa töö lahutamatu osa, seega ei soovi ükski tööandja võtta tööle isikut, kellel puuduvad sotsiaalsed oskused. Kuidas hindaksid iseenda sotsiaalseid oskuseid?

Tähelepanu detailidele

Pole saladus, et isegi väikseim viga võib mõjutada töö hilisemat tulemust. Hea liider hindab kõrgelt töötajaid, kes pööravad tähelepanu väikseimatele üksikasjadele: kas see on aruanne või korrektselt ülesehitatud sõnastus, olenemata ametist on tähelepanu pööramine detailidele äärmiselt tähtis. Milliseid detaile jälgid sina enda töös?

Soov õppida

See on üks peamisi omadusi, mida tööturul hinnatakse. Sa peaksid mõistma, et tööandja hindab töötajaid, kes on alati valmis edasi liikuma ja uusi laiuskraade avastama. Selline töötaja toob ettevõttele maksimaalsed tulemused just seetõttu, et suudab kohaneda iga olukorraga. Kuidas suhtud uuendustesse sina?

Vaata häid soovitusi CV.ee veebilehelt NIPILA

Osale arutelus

  • bestsales.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

Teabevara