TOIMETAJA BLOGI: Uus poiss BestSales’is!

Kui keegi oskab öelda, kuidas elada sisse sisseelamata, võtke mulle kohe kõne. Ilma naljata!

Raske on panna sõnadesse, kui vastukarva on mulle need koolist tuntud sissejuhatused formaadis “Tere! Minu nimi on Almondi ja mina olen klassi uus poiss!” Mäletan, et ükskõik kuidas ma seda käiku ka ei serveerinud, mängis see alati välja kui parim reklaam keretäiele.

Juba väiksena tundus see mulle suisa instinktiivselt vale. Just nagu kargaks jänes keset hundikaraja püsti ja teataks, “ Hei! Juhul kui kellegi on kõht tühi, siis ma annan teada, et olen siin uus, mul pole veel ühtegi sõpra ja ma ei tea siin ainsatki head peidukohta.” Kõige enam häirib mind selliste sissejuhatuste juures aga "kohustuslik" võõristus, mistõttu astun iiri koomiku Dylan Moran’i jälgedes ja teen alguse võimalikult kiirelt.

Olen Almondi, uus BestSales.ee juht ja pärast mitut aastat ristmeedia produtseerimist nii kodu- kui välimaale, on mulle suur rõõm olla see inimene, kelle ülesandeks on süstida digitaalselt meelemürki otse Teie -  müügispetside - müügisoolikatesse. Seega olge hoiatatud. Keemialaboris potid juba podisevad ja võin lubada, et uued segud lennutavad teid tripile, mis pole mitte üksnes visuaalsem, vaid suisa  interaktiivsem.

Et see lubadus poliitloosungiga sarnaselt õhku rippuma ei jääks, löön ma alates järgmisest nädalast igal esmaspäeval lauale blogivormis aruande, mis annab täpselt mõista, kus me oleme ja kuhu me läheme. Täna saadan aga tervituse kõikidele BestSales.ee lugejatele - on rõõm olla teiega! Lepime kohe kokku, et kui teil on mõtteid, teemasid või vihjeid, mida peate oluliseks müügikommuuniga jagada, on need alati teretulnud nii kirjas kui kõnes.

Ja et te ühestki olulisest asjast ilma ei jääks, klikake siia, et tellida meie uudiskiri ja siia, et saada meie sõbraks Facebookis.

Cheers,
Almondi Esco 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

Teabevara