MÜÜGIKOOL: Kaido Pajumaa - Kas raha või nauding?

Koostöös Äripäeva Akadeemia ja motivaator.ee meeskonnakoolitaja Kaido Pajumaaga käivitub uus Bestsales Müügikool, mis on väga eriline kool. Miks? Aga sellepärast, et selle sisu paned kokku just Sina!

Järgneval neljal nädalal kutsub Motivaator.ee meeskonnakoolitaja Kaido Pajumaa su kaasa teekonnale, mille pealkirjaks on "Motivatsioon müügis". Ja sellel teekonnal pole Sa pelgalt passiivne kaasasõitja, vaid aktiivne osaline. Osaline, kellega dialoogis ehitub käesoleva aasta 10. detsembriks kokku võimas ja isiklik koolituspäev, mis aitab Sinus äratada iga müügiinimese parima sõbra - sisemise motivatsiooni!

Vaata all olevat videot, kus Kaido juhatab meie rännaku sisse!

Räägi kaasa ja osale loosis!

Et Bestsales Müügikoolile ka kirss tordi otsa pista, loosime me igal järgneval nädalal välja ühe 100€ kinkekaardi ükskõik millisele Äripäeva Akadeemia avatud koolitusele Sinu soovil (v.a. antud koolitus) ja nelja nädala lõpuks kõikide vastanute vahel ka ühe tasuta priipääsme 1. märtsil 2016 toimuvale ühiselt koostatud ning Kaido Pajumaa juhitud koolitusele "Motivatsioon müügis".

Et loosis osaleda, saada lisaks Bestsales.ee saidi paremas veerus olevale küsitlusele oma vastus ka aadressile info@bestsales.ee . Nii saame lisada Sind meie loosikasti ja anda fortuunale võimaluse!

Info ja registreerimine!

Ühisel rännakul sündinud koolitus toimub 1. märtsil 2016 Tallinnas (Äripäeva majas), kus Kaido Pajumaa aitab toimunud dialoogi tulemile toetudes äratada Sinu sisemise motivatsiooni allika.

Kuna kohtade arv on piiratud (20), registreeri ennast koolitusele kohe ja mine uuele aastale vastu täiesti uue motviatsioonilaenguga.

Koolituse maksumus Bestsales tasuta uudiskirja tellijale on 199 € + käibemaks (tavahind 349 € + km). Maksumus sisaldab koolitust, materjale, lõunasööki ja kohvipause. Koolituse läbimisel tunnistus.

Rohkem infot ürituse kohta ja registreerida saad SIIT. Ootame Sind!

Lisainfo:

Almondi Esco, Bestsales.ee juht

Telefon: 53 49 48 80

Email: almondiesco@bestsales.ee

 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

Teabevara