Ott Salmar: käärid teistest sfääridest - M Room!

Ott Salmar
Ott Salmar

Uues “Hea töö!” rubriigis kirjutab äritarkvara Scoro partnersuhete juht Ott Salmar enda kogemustest uue juuksuri otsingutel. Kus üks karistab sind väikese hilinemise eest ja kus teine teeb su elu nii mõnusaks, et ei saa siiani päris täpselt aru, mis ikkagi täpselt juhtus ja kuhu täpselt satuti!

On kunagi teie broneeritud aeg juuksuri juures üle lastud põhjusel, et jäite kolm minutit hiljaks? Minul on. Vastikustunne sellise käitumise pärast kasvatas veendumust, et juba põhimõtte pärast peab juukseid lõikama mujal.

Kuhu ma sattusin?

Otsustasin minna M Roomi, kuna olin nende salongist mitu korda mööda jalutanud. Uksest sisse astudes tervitas mind rõõmsameelne teenindaja, kes näitas, kuidas ennast registreerida, teavitas, et ooteaeg on 45 minutit ja pakkus välja tegevusi selle aja täitmiseks. Ajaviiteks saab võtta endale külmikust meelepärase joogi, kohvimasinast kohvi, puldi, et mängida playstationit, piljardikii üheks pilardimänguks või lihtsalt ajalehe-ajakirja – paradiis!

Päris ausalt, kuhu ma sattusin?

Aeg lendas kiiresti ja juuksuritoolile istudes küsiti esimese asjana, kas soovin midagi juua. See oli väike žest, kuid mitte keegi teine pole juuksuris sellist asja minult kunagi küsinud. Juuksur ise oli professionaalne ja mõtles kaasa, kuidas kõige paremini jõuda minu soovitud tulemuseni. Lisaks pea pesemisele ja kergele massaažile pakuti ka näo kreemitamist ning kõige lõpuks veel juuste soengusse seadmist (kus ma olen?!). Kõik see väga mõistliku hinnakirja alusel. Seega, igati super kogemus, mis tegi minust kliendi ning mille tulemusena olen seda salongi soovitanud sõpradele.

Te panite juuksurite lati (või käärid) minu jaoks uutesse kõrgustesse!

Ott Salmar töötab Scoro partnersuhete juhina. Scoro on äritarkvara, mis koondab projektid, kliendid ja finantsid ühte lihtsasse süsteemi!

"Hea töö!" on Bestsales.ee rubriik, kus Eesti firmade tippjuhid ja müügigurud tunnustavad head müüki, mille osaliseks nad on ise hiljuti saanud. Kui ka Sulle on saanud osaks mõni hea müügikogemus, siis kirjuta meile (almondiesco@bestsales.ee) ja jaga seda terve müügikommuuniga. Tunnustame neid, kes hoiavad müügi maine kõrge!

Osale arutelus

  • Ott Salmar

    Ott Salmar
    Scoro partnersuhete juht

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

Teabevara