Muretult suvisele reisile

Raivo Sternfeld
Raivo Sternfeld

Vaatamata sellele, et loodus üritab sooja saabumisega viivitada, tulevad suvi ja puhkused omal ajal ning koos sellega ka pikemad autosõidud. Reisi sihi valib igaüks ise oma maitse ja rahakoti järgi. Allpool mõned soovitused, mida silmas pidada enne autoga reisile asumist.

Kontrollige kindlasti oma auto korrasolekut. Lihtsamaid asju (õlitase, rehvirõhk jms) saab ise visuaalselt üle vaadata, kuid pikemale turneele (2000-3000 km) asudes oleks mõistlik meelerahu huvides ka spetsialistide poole pöörduda. Fakto Auto on selleks väljatöötanud spetsiaalse protseduuri, mille käigus saate oma sõiduvahendi hetkeseisukorrast usaldusväärse pildi.

Pikema reisi puhul tuleks arvestada sellega, et jõuaksite järgmise korralise hoolduse ajaks tagasi koju. Kui sellist võimalust pole, tuleb vajalikud hooldustööd teha reisil, mis kindlasti ei ole mugav ega odav. Seetõttu – kui hoolduseni on vaid tuhat või paar aga plaanite sõita näiteks Hispaaniasse, tuleks korraline hooldus enne reisi ära teha. Kodumaine hinnaklass on endiselt ka tuntavalt odavam.

Vaatamata kõigele võib reisi käigus ette tulla ootamatusi. Garantiilistele autodele pakuvad tootjad 24h autoabi üle euroopa. Sarnast 24h üle-euroopalist teenust pakub Fakto Auto ka nendele sõidukitele, millel tehase garantii on juba lõppenud. Eelduseks on, et hooldate oma autot vähemalt korra aastas meie töökojas. Autoabi teenus ei piirdu vaid Nissaniga vaid laieneb ka teistele automarkidele.

Kontrollige, et teie auto kindlustused kehtivad kogu planeeritud reisi vältel ja veenduge, et need katavad ka valitud sihtkoha. Mõistlik oleks üle vaadata poliisi tingimused, et teaksite täpselt millised riskid teid võivad oodata.

Head reisi!


Fakto Auto AS
 tegeleb uute ja kasutatud sõidukite müügi, hoolduse ja remondiga.

Osale arutelus

  • Raivo Sternfeld, Fakto Auto AS nõukogu esimees

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

SOFTREND GROUP OÜ EKSPORDI MÜÜGIJUHTI

Softrend Group OÜ

10. veebruar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

Teabevara