Helenius: Estonian Airi uus ärimudel toetab eksporti

Estonian Airi nõukogu esimehe Joakim Heleniuse kinnitusel aitab suurema liinivõrgustiku toov lennuettevõtte uus strateegia kaasa Eesti rahvusvaheliste majandussidemete arendamisele.

Estonian Airi eesmärgiks on kujundada praegune regionaalse lennufirma ärimudel ümber suure liinivõrgustikuga lennufirma mudeliks. "Uus ärimudel võimaldab pakkuda eesti inimestele senisest suuremaid reisivõimalusi ning parandada oluliselt Eesti atraktiivsust turismi edendamise ja rahvusvaheliste majandussidemete arendamise kaudu," sõnas Helenius täna rahvusvahelisel turismikonverentsil.

"Viimased arengud lennundusturul on andnud meile unikaalse võimaluse kujundada Tallinna lennujaamast piirkondlik sõlmjaam, kuhu Estonian Air ja teised lennufirmad saavad rohkem reisijaid tuua. Jätkusuutliku arengu ning edasise kasvu tagamiseks on vaja suurendada Tallinna kaudu lendavate reisijate hulka," lisas ta.

"Lennufirma arengu finantseerimiseks ning uute lennukite hankimiseks on mitmed võimalusi, kuid kindlasti ei räägi me vaid riigieelarvelistest vahenditest," lausus Helenius. "Meie meeskond võtab endale täieliku vastutuse, et näidata uue strateegia elluviimise tulemusi juba 2013. aastal," märkis ta. 

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Tule ja ole TNT MÜÜGIHÄÄL

Manpower OÜ

22. november 2018

RICKMAN TRADE otsib EESTI TURU MÜÜGIJUHTI

Ariko Reserv OÜ

30. november 2018

Teabevara