Eesti ettevõtjad võivad saada otsetee Indiasse

Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts arutas täna India rasketööstuse ministri Praful Pateli ja teda saatva äridelegatsiooniga kohtudes kahe riigi vahelist lennuühenduse teemat.

Juttu oli võimalikust India-Eesti vahelisest lennuühendusest ja Tallinnast kui sobivast vahelennujaamast lendudel Indiast Euroopa Liitu ja Põhja-Ameerikasse, teatas majandusministeerium.

Mõlema ministri sõnul on oodatud vastastikused investeeringud. Arengufondis on valmimas kahe riigi ühishuvisid ja koostöövõimalusi käsitlev raport.

Kohtumise käigus räägiti erinevatest koostöövõimalustest kahe riigi vahel. Ühiselt leiti, et Eesti-India suhted on head, aga võiksid olla märksa tihedamad, seisab pressiteates.

Kõneldes turismist, tõdeti kurioosumina olukorda, kus Eestist käib praegu rohkem turiste Indias, kui vastupidi.

Krimelte ekspordijuht Tarmo Nork ütles 19. septembri intervjuus müügi- ja ekspordijuhtide teemaveebile Best Sales, et Krimelte on juba kauba Indiasse saatnud. "Aga korralikult tööle pole me seda turgu veel saanud," lisas ta.

Indias on palju ehitusvaldkonna messe. India messil Roof India on Krimelte oma boksiga väljas olnud. Teine suurem mess seal on Constru India. "Meie läheme Indiasse messile uuesti tuleva aasta kevadel," märkis Nork.

Best Salesi toimetaja Annika Matson otsib Eesti ettevõtjaid, kes on sealse suure turu oma kauba tarbeks tööle pannud. Matson tahaks rääkida nende ettevõtjatega, et jagada nende kogemusi ka teistega.   

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

Teabevara