Jaapani ja Korea turgudele aitab Gateway

Euroopa Liidu Gateway programmi eesmärgiks on hõlbustada Euroopa ettevõtetel sisenemist Jaapani ja Korea  turgudele pakkudes neile ühisfinantseerimist.

Euroopa Liidu Gateway programmi esimese aasta jooksul osales selles 220 ettevõtet kokku üheksal ärimissioonil – kuuel Jaapanis ja kolmel Koreas, teatas Deloitte.

Nendele ettevõtetele, mis programmis osalesid, organiseeris Deloitte ärimissiooni käigus Jaapanis ja Koreas ligi 900 ärikohtumist huvitatud koostööpartneritega.

Tulemused olid ettevõtte andmetel järgmised: osalejad olid rahul saadud teenustega ja 88% ettevõtetest soovib tulevikus osaleda uuel missioonil.

Deloitte' ärimissioon sisaldab järgmiseid tegevusi:

* Eelnev juhendamine: valitud ettevõtted osalevad kohtumisel oma kohaliku nõustajaga, kes annab põhjaliku ülevaate sihtturust ning ärimissiooni ülesehitusest.

* Ärimissioon: kestvusega 1 nädal pühapäevast reedeni sihtkohamaal.
• Jaapani ja Korea turu tutvustamine Euroopa ja kohalike esindajate poolt;
• Õppetuur, mis on seotud ettevõtte tegevusvaldkonnaga;
• Individuaalsed kohtumised vastavalt eelnevalt kokku lepitud graafikule;
• Kahepäevane üritus (iga ettevõtte oma esitluskabiiniga) esitlemaks oma tooteid ja tehnoloogiaid valitud Jaapani ja Korea ärikontaktidele;
• Kohapealne nõustamine ja logistiline tugi;
• Individuaalse strateegia ja logistika nõustamine.

* Kokkuvõttev nõustamine: Jaapanist ja Koreast naasmise järel juhendatakse osalejaid, kuidas pidada ühendust potentsiaalsete Jaapani ja Korea ärikontaktidega.


Järgmised ärimissioonid:

JAAPAN, toimumise aeg 6-10. veebruar 2012

Sektor: keskkonna ja energiaga seotud tehnoloogiad

Tooted / tehnoloogiad: Tehnoloogiad, seadmed, sh tootmine, juhtimis- ja kontrollisüsteemid, energiasäästlikkus ja -säilitamine, vesinikutehnoloogiad, biokütuste tehnoloogiad, energia kokkuhoiule ja CO2 heitmete piiramisele keskendunud tehnoloogiad, laine- tuule- ning päikeseenergia koostootmise tehnoloogiad, õhusaaste kontrolli, jäätmekäitluse, mürakaitse, biogaasi tehnoloogiad.

JAAPAN, toimumise aeg 27-30. märts 2012

Sektor: mood Kaasaegne ja silmapaistev moelooming, mida iseloomustavad erilised värvilahendused, toodete kvaliteet, viimistlus ja töötlus

JAAPAN, toimumise aeg 21-25. mai 2012
Sektor: tervishoid ja meditisiinitehnika. Tervishoiu ja meditsiinitööstuse tehnoloogiad, tehnikad ja materjalid (abistavad tehnoloogiad, meditsiinitehnika, ICT tervishoiule, telemeditsiin ja tervisekontroll, nanotehnoloogia tervishoiu ja
hammastega seotud tooted.

Osale arutelus

  • Annika Matson

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

SOFTREND GROUP OÜ EKSPORDI MÜÜGIJUHTI

Softrend Group OÜ

10. veebruar 2019

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

Teabevara