Eesti kajaki-vendade maailmavallutusplaan

Vennad Marek ja Janek Pohla on loonud kajakke tootva firma Tahe Kayaks, mis on müügi ja turundusega tegeleva kaasomaniku Janeki sõnul seadnud ambitsioonikad eesmärgid juba järgnevaks kolmeks aastaks.

"Kuid maailma suurimaks saamine sellesse ajavahemikku veel kindlasti ei mahu,“ lisas Janek. Vend Marek vastutab ettevõttes tootmise ja arenduse eest.

Janek ütles müügi- ja ekspordijuhtidele suunatud teemaveebile www.bestsales.ee, et Euroopas on 4-5 nendega sarnase suurusega kajakitootmisettevõtet. Tootjaid kokku on tema sõnul palju, aga teised on väiksemad. Põhja-Ameerikas on ka märkimisväärne arv tootjaid, kuid kolm nendest on Euroopa ja muude piirkondade (Austraalia, Tai, Hiina) tootjatest tunduvalt suuremad ning kaks nendest hetkel juhtivad maailmas.
„Meie kuulume Euroopa juhtivate hulka ja teeme väga palju tööd Põhja-Ameerika turul. Samuti oleme püstitanud endale ambitsioonikad eesmärgid orienteeruvalt kolmeks aastaks, kuid maailma suurimaks saamine sellesse ajavahemikku kindlasti ei mahu,“ märkis Janek.

Ta lisas, et eksootilisemad riigid, kuhu nende toodetud kajakid on rännanud, on Taiwan, Venetsueela, Tšiili, Singapur, Uus-Meremaa, Austraalia ja Jaapan.

Järgmise aasta plaane kasumi ja käibe kasvatamise osas Janek veel täpsemalt paljastada ei soovinud: „Oleme plaane tegemas ja eelarvet koostamas, seega enne novembri algust ei tahaks täpsemaid numbreid avaldada“.

Allpool avaldame istekoha fragmendid Tahe Kayaks kajakkidest.


 

 

 

Tahe Kayak tooteid saab vaadata ka siit:

www.tahemarine.com - toode Tahe Marine
www.zegulmarine.com - toode Zegul
www.trappercanoes.com - toode Trapper

Osale arutelus

  • Annika Matson

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Post11 otsib MÜÜGIOSAKONNA JUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

27. september 2017

Globalsun otsib päevitus- ja ilutoodete MÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

05. oktoober 2017

Teabevara