Amserv: müügi kasvul loodame selgele sihile  

Äripäeva müügi- ja ekspordijuhtide teemaveeb www.bestsales.ee avaldab müügi- ja turundusjuhtide arvamusi ning prognoose järgmise aasta plaanide kohta. 

Amserv Grupi turundusjuht Kaarel Talvoja ütles Best Salesi küsitlusele järgmise aasta prognooside kohta vastates, et nad ootavad uuelt aastalt vähemalt kümnendikulist või veidi suuremat käibekasvu.

Talvoja selgitas, et müüki aitavad järgmisel aastal kasvatada selged fookused määratletud kliendigruppidele (sh.suurkliendid, Tallinna regioon, jne) ning uued tooted erinevatelt maaletoojatelt.

Hetkel töötab Amserv Grupis 38 müügiinimest ja uuel aastal on kavas praeguste plaanide kohaselt juurde palgata kuni 5 inimest.
Sobivate inimeste leidmisel kasutatakse kõiki võimalusi alates isiklikest tutvustest kuni töökuulutuste jt portaalideni.

Amserv Grupp esindab järgmisi automarke: Toyota, Opel, Chevrolet, Hyundai, Peugeot, Lexus ja Saab.

Tänavu novembri keskel avaldatud TNS Emori uute autode müügiesinduste tuntuse uuringust selgus, et Eesti tuntuim autoettevõte on Amserv Grupp. Küsitlus viidi läbi TNS Emori omnibuss-telefoniküsitluse raames 2.-4. novembril ning tulemused esindavad 500 Eesti 15-74 aastast elanikku.


 

Osale arutelus

  • Annika Matson

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

Teabevara