Olde Hansa: 2012 tuleb uues restoran

Tuleva aasta plaanidest rääkis BestSalesile ka restoranide Olde Hansa ja Clazz turundus- ja kommunikatsioonijuht Riina Vändre.

"Tuginedes käesoleva aasta majandusprognoosidele plaanime müügikasvu järgmiseks aastaks ligikaudu 7%. Prognoose tehes oleme silmas pidanud konservatiivsuse põhimõtet," ütles Vändre.

Müügikasvu tagamaid kommenteerides selgitas ta, et nende eesmärk on alati kliendi ootuste ületamine, sellest põhimõttest juhindudes kavandatakse unikaalseid elamustooteid, milleks on keskaegse elamuse tekitamine läbi maitselise, sõnalise ja muusikalise kooskõla.

Toidukohti Olde Hansa, III Draakon ja Clazz haldab Starmaker OÜ ning sellel ettevõttel on Vändre sõnul plaanis 2012. aastal avada veel ka üks uus rootsiaegne restoran, mis lisaks Olde Hansale ja Raekojas paiknevale keskaegsele III Draakoni kõrtsile tekitab Vana-Turu kaelas omamoodi rõõmsa ajaloolise elamuskeskuse.

Vändre sõnul saavad nad uusi töötajaid läbi kodulehe töökuulutuse, osad võtavad ise ühendust ja tihti on tulnud ka läbi soovituste. Vajadusel kasutavad nad ka tööotsinguportaale. "Palkade tõstmist järgneval aastal ette ei näe, sest selle suve algusel vaatasime müügiosakonna palgad üle," täpsustas Vändre lõpetuseks.

Toidukohtades Olde Hansa ja Clazz töötab kokku 63 teenindajat ja seoses uue restorani avamisega otsivad nad juurde veel 10 inimest. Suveperioodiks tõuseb töötajate hulk 30-40%, kellest umbes 50% jääb hiljem püsimeeskonda.

Osale arutelus

  • Juuli Laanemets

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

SOFTREND GROUP OÜ EKSPORDI MÜÜGIJUHTI

Softrend Group OÜ

10. veebruar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

Teabevara