K-Rauta plaanib kasvu, Bauhof vaikib

Jõulueelsel nädalal küsisime kahelt ehitusmaterjali müügiketilt nende järgmise aasta müügiprognoose ja plaanitavat töötajate juurdekasvu.

K-Rauta juhi Alo Ivaski sõnul sõltuvad nad suuresti tarbija kindlustundest, kuid vähemalt 5-10% kasv on paanidesse sisse kirjutatud küll. "Oleme toonud turule uusi tooteid ja teenuseid, mis peaksid pakkuma senisest enam lisaväärtust ostjatele. Näiteks on meilt võimalik saada üle 40 paigaldusteenuse ehk ostes toote, saab klient tellida ka selle paigaldamise," selgitas Ivask müüginumbrite kasvu tagamaid.

K-Rauta klienditeeninduses töötab kokku ligikaudu 370 inimest ja 2012. aastal nende juurdekasvu ei planeerita. Vabade töökohtade info on K-Rauta kodulehel, kui vajadust, kasutatakse interneti tööportaale ning otsinguid ajalehtede kaudu. "Kuid käiakse ka meie kauplustes otse ennast tööle pakkumas," kommenteeris juht olukorda.

"Põhipalga tõusu meil kavas ei ole, küll aga korrigeerime natuke müügiga seotud boonuste maksmise aluseid, et toetada võetud käibe-eesmärkide täitmist," sõnas Ivask lõpetuseks.

Bauhofi juht Toomas Tiivel käibeprognoose saatma ei soostunud ega jaganud ka infot müügipersonali kohta.

Osale arutelus

  • Juuli Laanemets

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

Teabevara