Laande: jaanuaris pärsivad müüke suured kodu-, kütte- ja elektrikulud 

Müügi- ja ekspordijuhtide teemaveeb Best Sales korraldas oma uudiskirjas küsitluse, kuidas on ettevõtetes sujunud müük jaanuari alguses.

Maag Lihatööstuse müügi- ja turundusdirektor Meelis Laande vastas, et neil praegu veel kurtmiseks põhjust ei ole. "Hetkel jaanuari müügid kulgevad plaanipäraselt. Parema pildi saab ilmselt kuu teise poole müükidest, kus viimasel ajal on taas märgata suuremaid kääre kuu esimese ja teise poole müükide vahel viimase kahjuks. Kindlasti on talveperioodil kergelt müüke pärssiv suured kodukulud, nagu küte, elekter jm esmavajalik," kommenteeris ta.

Laande lisas, et nende ettevõte tõi just vaiksel jaanuarikuul turule uue Rannarootsi sarja EHE, mille märksõnaks on toote lihasisaldus 100%. "Loodame, et uue sarja müügiedu elavdab vaikset jaanuarikuu müüki ning üllatame ka tarbijat pühadevälisel ajal," märkis Laande.

Best Salesi uudiskirjaga on liitunud juba 333 inimest, kes tegutsevad müügi ja ekspordi vallas. Uudiskiri on tasuta, ta läheb teele korra nädalas, kolmapäeviti ning seal kajastuvad tähtsamad müügi- ja ekspordiuudised. Uudiskirjaga saab liituda siin 

Osale arutelus

  • Annika Matson

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Tule ja ole TNT MÜÜGIHÄÄL

Manpower OÜ

22. november 2018

RICKMAN TRADE otsib EESTI TURU MÜÜGIJUHTI

Ariko Reserv OÜ

30. november 2018

Teabevara