Southwesterni praktika kooli kohustuslikuks !

Riskikapitalist Allan Martinson kommenteeris USA ukselt uksele müügiorganisatsiooni Southwestern Company reklaamvoldikul, et ükski teine firma pole eestlasi rohkem müüma õpetanud.

"Tudengite suvetöö Southwesternis võib olla üheks peamiseks Eesti alustavate ettevõtete eduteguriks," märkis Martinson. Ta lisas, et Eesti noored moodustavad suure osa Southwesterni programmis osalejatest ja paljud hiljutised edukad "start-up” ettevõtted on rajatud Southwesterni programmi vilistlaste poolt - näiteks Pipedrive või Fortumo.

"Minu arvates peaks Eesti valitsus tegema noorte jaoks Southwesternis praktika tegemise kohustuslikuks - ükski teine firma pole eestlasi rohkem müüma õpetanud," resümeeris Martinson.

Best Sales loodab korraldada Southwestern Company müügimehe rekordit hoidva tänase müügikoolitaja Dustin Hillisega online-intervjuu märtsi alguses. Olge siis valmis küsimusi esitama.

Southwestern Company on treeninud müügiinimesi USAs juba 154 aastat ehk alates 1855. aastast.
1990. aastal alustati müügikoolitustega ka Euroopas ja 2001. aastal asutati eraldiseisev koolitusfirma Southwestern Consulting. Tuginedes enam kui 150-aastasele otsemüügi kogemusele, on SW Consultingu eesmärgiks aidata ettevõtteid oma müügi kasvatamises üle kogu maailma.

Osale arutelus

  • Annika Matson

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara