Uus lauamäng lubab raputada rutiini vajunud osakonda

Eestis välja töötatud lauamäng lubab muuta ettevõtete meeskonnad senisest loovamaks.

Koolitusfirma Neitsijärve Loovusait tõi turule firmadele suunatud ideemängu "daVinci". Tegemist on esimese eestikeelse töövahendiga, mis aitab muuta koos töötava meeskonna senisest loovamaks.

"Kuuleme tüdimuseni, et ettevõtted peaksid olema innovaatilisemad. Ometigi pole kunagi juttu sellest, kuidas seda teha. Seni ei olnud saadaval ka reaalset töövahendit, mis aitaks organisatsioonidel olla nutikam ja leida uusi lahendusi. Seepärast sellise töövahendi välja töötasimegi," põhjendas ettevõtte juhatuse liige Indrek Maripuu mängu loomise vajadust. Ta lisas, et mängude kasutamine äri arendamiseks on terves maailmas väga kiirelt leviv lähenemine, mis aitab inimestel saavutada paremaid tulemusi.

Ettevõtte juhatuse liige, koolitaja Indrek Maripuu on 10 aasta jooksul viinud Eesti avaliku- ja erasektori organisatsioonides läbi sadu ajurünnakuid - uus lauamäng-töövahend tugineb sellel kogemusel. Lisaks on mängu loomiseks kasutatud elemente sellistest tuntud loova mõtlemise metootikatest nagu ajurünnak, Kuus mõttemütsi, Scamper, negatiivne ajurünnak jmt.

Osale arutelus

  • Annika Matson

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara