Selveri juht: olen sünnilt müügimees

Selveri keti juht Andres Heinver räägib ajakirja Pulss värskes numbris, et on müügimeheks sündinud.

Tema ema töötas 25 aastat Kalevi kommipoes. Vanatädi oli müüja Keskturu lähedal pesupoes, üks tädi oli aastaid Kaubastutevalitsuse ametnik. Maakodus oli 1938. aastast kauplus, mida pidas tema teine vanatädi.

"Mina ei viska kunagi ära postiga tulnud reklaamlehti. Vaatan väga hoolega, mida pakuvad teised kauplused ja ärid. See ei ole konkurentidele silma viskamine, mulle lihtsalt meeldib neid lugeda. Lugesin juba nõukaajal Soome lehe Iltasanomate nädalalõpu reklaamlehte," ütleb Selveri juht ajakirjas.

Oma tööpäeva kirjeldades mainis Heinver, et saab päevas 60-70 kirja, osale vastan kohe, muist jätan ootele ja mõnega pole midagi peale hakata. Koosolekute kohta märkis Heinver, et Selveris kestavad nad tunni, harvem kauem. "Üks mu hea Soome sõber juhtis iganädalast hommikust koosolekut seistes, et püsiks asjalik õhkkond ja inimesed ei hakkaks laata pidama. Mina pole küll sellist vormi kasutanud, aga oskan hinnata konstruktiivseid ja tempokaid koosolekuid," kommenteeris Heinver.

Oma ostlemisharjumuste kohta märkis Heinver, et kuigi võiks arvata, et tal on lihtne poes käia, siis tegelikult venib tema poeskäik igapäevase söögi ostmiseks alati väga pikaks. "Professionaalsest huvist jään vaatama näiteks puuviljaletti või teen kaare ka kalaleti eest läbi, kuigi mul pole kavatsust sealt midagi osta. Minu naine ei suuda tavaliselt minuga poes käia. Erinevalt paljudest meestest mulle meeldib ostelda".

Hariduse omandas Heinver TPIs ja hoopiski tööstuse planeerimise erialal.

Pikemat intervjuud Heinveriga saab lugeda ajakirjast Pulss   

Pulss kirjutab enda kohta kodulehel, et on urbanistliku elustiili kuukiri. Pulss tutvustab põnevaid linlasi, parimaid söögikohti, kunstigaleriisid, spordiklubisid, tervisekeskusi jm.

Osale arutelus

  • Annika Matson

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

SOFTREND GROUP OÜ EKSPORDI MÜÜGIJUHTI

Softrend Group OÜ

10. veebruar 2019

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

Teabevara