Urmas Brück soovitab "Soovitusmootorit"

Amserv Sõpruse müügijuht Urmas Brück kommenteerib raamatut soovitades, et ammu teada-tuntud tõde on, et parim reklaam on suust suhu reklaam ja selle strateegia kujundamist "Soovitusmootor" õpetabki.

Raamatu "Soovitusmootor" on välja andnud AS Äripäev. Järgneb Brücki arvamus sellest raamatust.

Paljud ettevõtted Eestis, eriti just suuremad ja tuntumad, on alustanud klientide rahulolu mõõtmisega soovitamise või mittesoovitamise vaatenurgast. Kuidas aga lisaks soovitusindeksi kvalitatiivsele tõusule laiendada ja arendada soovitajate ringi – sellest "Soovitusmootor" põhjalikult räägibki. Raamatut lugedes tekib ülevaatlik pilt, kuidas tutvustada oma ettevõtet parimal moel – andes kõneainet nii klientidele, partneritele kui ka töötajatele.

Ammu teada-tuntud tõde on, et parim reklaam on suust suhu reklaam ja selle strateegia kujundamist "Soovitusmootor" suurepäraselt õpetabki.

Praegu on meil võimalus kasutada mitmeid veebikeskkondi, mis ühendavad inimesi üle maailma erinevate huvide, tegevuste ja vajaduste kaudu. "Soovitusmootor“ pakub sisukat ülevaadet, kuidas üles ehitada suhtlust veebikeskkondades, tutvustab erinevaid tehnilisi lahendusi ja võimalusi ning pakub tööriistu efektiivsemaks turundamiseks ja kontaktide kogumiseks. Lisaks teooriale on lisatud elust ja ärist võetud näiteid ja edulugusid, mis julgustavad ja tekitavad soovi ka ise luua tõhus soovitusstrateegia.

Raamatust leiab palju praktilisi nõuandeid ja tööriistu, mida järgides on võimalik luua, korrigeerida või muuta atraktiivsemaks ettevõtte sõnumeid, kaasata protsessi aktiivsemalt kolleege ja koostööpartnereid ning seeläbi olla koos edukam.

Usun, et „Soovitusmootori“ õppetükke järgides saavad kasu nii suured kui ka väiksed ettevõtted, nii kliendid kui partnerid, töötajad ja juhtkond. Kuna leidsin palju põnevat ja kasulikku endale, siis soovitan seda raamatut eelkõige müügi- ja turundusinimestele, kuid kindlasti on see hariv lugemine igale huvilisele.

Osale arutelus

  • Annika Matson

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara