LHV: ära kasuta argumenti, et oled turu odavaim

LHV Panga privaat- ja ettevõtete panganduse juht Indrek Nuume ei soovita kunagi kasutada argumenti, et mingi toode või teenus on turul odavaim.

"Ärge kunagi kasutage argumendina, et olete turu odavaim. See ei ole mingi väärtus," rääkis ta Best Salesi seminaril "Väärtusmüük. Kuidas vabaneda masu allahindlustest?".

Nuume sõnul põhineb väärtus faktidel. "Rääkides näiteks pensionifondide müügist, siis fondi tootlus on see, mis müüb. Väärtust loovad ka eksperdid. Kes on need inimesed, kes ettevõtet juhivad, sinna investeerivad? Alati on hea olla kusagil suurem või esimene. Ka seda mõistetakse väärtusena. Üks asi veel: tehke töötajatest osanikud. See aitab oluliselt kaasa väärtusmüügile ja lõpetab hinnamüügi," selgitas ta.

Samuti seminaril esinenud Estonian Airi kommertsala asepresident Rauno Parras ütles, et lennupiletid on kiiresti riknev kaup. "Mitte keegi ei osta soodustusega piletit eilsele lennule. Lennunduses loob väärtuse võimalus, turvalisus ja mugavus," märkis ta.

Compensa Life'i müügi- ja kliendihaldusjuht Merle Kollom kinnitas, et elukindlustuses on väärtusmüük ainuvõimalik lähenemine. "Lepingud on vahel 40 aastat pikad ning see, miks inimene kunagi on elukindlustuskaitse ostnud, muutub konkreetseks rahaliseks väärtuseks millalgi kaugel tulevikus. Nii nagu ka kaskokindlustusel. Te ju ei osta odavamat lepingut, vaid õnnetuse puhul väljamakset," rääkis Kollom.

Ülevaade on saadetud otse seminarilt.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

Teabevara