Rõtov: palkaksin Jüri Preobraþenski katseajaga müüma 

Äripäeva peadirektor Igor Rõtov luges Best Salesi uue rubriigi "Persoon" avalugu ja kommenteeris, et tema palkaks RE/MAX Professionalsi maakleri Jüri Preobraþenski Äripäeva müüma küll, aga katseajaga. 

Best Sales küsis Rõtovilt, kas ta palkaks Jüri Äripäeva müügitööle. Ta vastas "Palkaksin küll. Eeskätt sellepärast, et see mees on Aira Tammemäe tähelepanu pälvinud. Kindlasti, aga kehtestaksin range katseaja, et näha lisaks veenvale esinemisele ka tegelikku tulemust".
 
Teiseks küsimuseks oli, milliseid emotsioone tema lugu ühes tippjuhis tekitab. "Emotsioon on positiivne, tekkis huvi seda meest näha. See on väga imponeeriv, kui inimene püstitab endale ülikõrged eesmärgid  ja suudab oma isikupäraga eristuda. Teiselt poolt võib see punane nelk rinnas tunduda liiga odava võttena ja kliendi hoopis eemale peletada". 

"Persoon" on Best Salesi uus rubriik.

Kes on Best Salesi persoon? * Inimene, kes teeb oma tööd eriliselt;  * Kes on eeskujuks hoiakutelt, müügieetikalt või klienditeeninduse tasemelt; * Ta ei pea olema ilmtingimata number 1 müügis; * Best Salesi eesmärk on müügiinimesi esile tõsta, sest nemad teevad ära suure töö, aga saavad väga harva avalikku tunnustust; * Intervjuu persooniga viib alati läbi Best Salesi toimetaja ja seda ei saa osta.

Best Sales kutsub kõiki inimesi üles meid teavitama huvitavatest müügiinimestest, kes teie firmas töötavad - teie andke meile PERSOONE.

aira.tammemae@aripaev.ee; annika.matson@aripaev.ee

Osale arutelus

  • Annika Matson

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara