Kolm üllatust "Seaduskuuleka müügi" seminarilt

Kaubanduskeskustes aktiivmüük ehk siis pensionifondide või telekommunikatsiooni teenuse pakkumised ja kontaktide kogumine on täiesti seaduskuulekas.

Samal ajal oluliselt vähem kliendi privaatsust häirivad võimalused, nagu näiteks eraisikust kliendile helistamine või veelgi  leebem müügipakkumine e-maili teel, on peaaegu igal juhul keelatud, kui puudub kliendi eelnev kirjalik nõusolek.

Kui kliendid annavad mingil moel oma kontaktandmed (näiteks tarbijamängudes) ja sedelil on olemas tekst, mis annab loa nende andmete kasutamiseks müügipakkumiste tegemisel, siis ei pea selline luba olema kliendi poolt allkirjastatud.

Üldiselt teatakse, et elektrooniline müügipakkumine töömeilile peab olema varustatud võimalusega edaspidi sellistest pakkumistest loobuda. Vähem on teada see, et igasugune kirjavahetus, kus muu info sees võiks olla viide müügipakkumisele (näiteks; Kas olete sellele üritusele juba regitreerunud?), toob samuti kaasa kohustuse lisada vastav viide müügipakkumistest keeldumise võimaluse kohta.

 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

SOFTREND GROUP OÜ EKSPORDI MÜÜGIJUHTI

Softrend Group OÜ

10. veebruar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

Teabevara