Hansabuss AS uueks müügi- ja turundusdirektoriks sai Tarmo Bachmann

Alates esmaspäevast, 18. juunist alustas Hansabuss AS müügi- ja turundusdirektorina tööd Tarmo Bachmann.

Tarmo on töötanud turismiäris üle 17 aasta ning teenindus- ja turismisektor on talle hästi tuttav. Viimase 9 aasta jooksul on ta juhtinud hotellide avamist ja/või arendamist Pärnus, Tallinnas, Narva-Jõesuus ja Vihulas.  „Teenindusäri on meeskonnatöö ja ainult suurepärase meeskonnaga on võimalus pakkuda teenuseid, millega kliendid on väga rahul ning soovivad kindlasti ka tagasi tulla. Bachmanni pikaajaline kogemus müügi- ja teenindusäris annab meile väga hea võimaluse edaspidiseks arenguks,“ rääkis Neeme Tammis, Hansabussi juhatuse esimees.

Tarmo on õppinud Estonian Business School’is ja praegu täiendab ennast Tartu Ülikooli magistriõpingutel.

Tarmo Bachmanni vastutusalasse hakkab kuuluma Hansabussi tellimus- ja regulaarveo, Hansarendi, Hansabuss Business Line’i, Tallinn City Tour’i, Lennujaama transfeeri ning Hansabussi Läti tütarfirma müügi- ja turundustegevus.

„Minu lapsepõlve unistuseks oli saada bussijuhiks. Nüüd on mul võimalus juhtida Eesti perstiižeima bussi- ja autotranspordiettevõtte müügi- ja turundusmeeskonda. Töö Hansabussis  võimaldab mul kasutada oma seniseid teadmisi klienditeeninduses, müügis ja turunduses ning lisada uut hingamist Hansabussi tiimile,“ kommenteeris Bachmann.

1996. aastal asutatud AS Hansabuss on Eesti üks juhtivaid bussitranspordi ja autorendiga tegelevaid ettevõtteid. Hansabuss Gruppi kuulub 3 ettevõtet: AS Hansabuss, AS Mulgi Reisid ja Hansabuss Latvia SIA. Ettevõtted opereerivad kokku kuue erineva kaubamärgi, ligi 200 bussi ja veidi üle 120 rendisõidukiga. Grupi aastakäive on 13,5 miljonit eurot ja täna töötab ettevõttes pea 400 töötajat, kes annavad oma igapäevase tubli panuse, tagades kõrgetasemelise kvaliteedi umbes 7 miljonile reisijale aastas.

 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

Teabevara