Levira meeskonnaga liitus Edgar Maloverjan

Levira pilveteenuste osakonnas asus süsteemi peaadministraatorina tööle Edgar Maloverjan. Maloverjani ülesandeks on pilveteenuse ja selle tehnilise halduse ülesehitamine.

„Mul on väga hea meel, et Edgar oli nõus meie meeskonnaga liituma,“ ütles Levira pilveteenuste ärijuht Tõnis Kulm. „Rahvusvaheliselt konkurentsivõimelise pilveteenuse loomine on suur väljakutse ning oma valdkonna professionaalidest koosnev tiim on tulemuste saavutamise esimeseks eelduseks.“

Varem on Edgar Maloverjan tegelenud erinevate start-up ettevõtete konsulteerimisega Londonis, lisaks on ta töötanud 4 aastat süsteemi peaadministraatorina Skype-s.

Levira on IT, meedia ja telekomi infrastruktuuriteenuste osutaja. Peakorteriga Tallinna Teletornis, on Levira Põhja-Euroopa suurim telekanalite väljastuskeskus ning peamine raadio- ja teleprogrammide edastaja Eestis.  Levira haldab üht Eesti suurimatest serverimajutuskeskustest ning osutab avaliku ja privaatpilve teenuseid LeviraCloud nime all.  Levira aktsionärideks Eesti riik (51%) ja Prantsuse telekommunikatsioonikontsern TDF Group (49%). TDF-i kaudu on Levira üks osa Euroopa juhtivast elektroonilise side infrastruktuuri- ja meediateenuseid osutavast ettevõtete grupist. TDF-i osalusega ettevõtted on lisaks Eestile ka Soomes, Hispaanias, Ungaris, Monacos, Poolas, Saksamaal ja Rootsis.

 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

K-Print otsib TRÜKITÖÖSTUSE PROJEKTIJUHTI

M-Partner HR OÜ

23. veebruar 2018

RegalHouse SIA Eesti otsib MÜÜGITÖÖTAJAT

Regalhouse Sia Eesti Filiaal

19. veebruar 2018

Technopolis Ülemiste otsib MÜÜGIJUHTI

Technopolis Ülemiste AS

28. jaanuar 2018

Teabevara