Jagatud 75 tasuta kohta, 1 pääse läheb oksjonile

Ekke Lainsalu koolituse said kingituseks 75 Best Salesi uudiskirja tellijat. Veel üks pääse on täna ja homme saadaval 24-tunni oksjonil Best Salesi Facebooki lehel.

Enampakkumisele läheb 1 pääse Ekke Lainsalu 27. augusti müügi start-up-koolitusele "Kuidas teha juba septembris isiklik müügirekord?".

"Oksjoni idee sündis sellest, et mitmed meie lugejad küsisid võimalust osta osalemine sellel koolitusel. Mõtlesin, et ühe pääsme võiks siis müüki panna. Kuna see on hindamatu, siis tegime oksjoni, " kommenteerib oksjoni ideed Best Salesi toimetaja Annika Matson.

Oksjoni reeglid: koolituse alghind on 10 eurot + km ja oksjoni samm on 1 euro kaupa. Enampakkumise võitjaks kvalifitseerub see, kes lisab kommentaaridesse 24 tunni jooksul kõrgeima pakkumise. Pakkumine on aktiivne homme (14.08) kl 15ni. Võtke julgesti oksjonist osa!

27.augustil teeb Ekke Lainsalu Best Salesi uudiskirja tellijatele start-up müügikoolituse "Kuidas teha juba septembris isiklik müügirekord?". Koolitusel osalemine jagati kingituseks kiirematele liitujatele ja loosi tahtel veel 25-le lugejale.

 Vaata oksjonit ühele lisakohale: https://www.facebook.com/bestsalesee

 

 

 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara