RE/MAXi frantsiis külvab tüli kinnisvaraturul

RE/Max Professionalsi frantsiisilepingu lõpetamise põhjuseks oli  lepingust tulenevate kohustuste  täitmata jätmine. Uue kinnisvarabürooga täna turule tulnud pikaaegne RE/MAX Professionalsi juht Leanika Klaassen seda ei kinnita.

Alates selle aasta algusest omab Re/Maxi frantsiiside edasimüügi ainuõigust Eestis OÜ Selestre (RE/MAX Estonia). Nende juhatuse liikme Ruth Tõniste sõnul on Re/Max Professionalsi frantsiisilepingu lõpetamise teatis koos lepingu rikkumispunktidega saadetud OÜ-le Realitet, kes tegutses nimetuse all RE/MAX Professionals. "Vaatamata korduvatele ettepanekutele, parandada oma frantsiisilepingust tulenevate kohustuste täitmist, OÜ Realitet ei reageerinud. Tuginedes eelpool mainitule, lõpetasime nendega frantsiisilepingu, " kommenteerib Tõniste.

Täna alustas ametlikult oma tegevust uus Eesti kapitalil põhinev kinnisvarabüroo EPICENTER, mis on loodud endise Re/Max Professionalsi meeskonna baasil. Kunagi RE/MAX kaubamärgi Eestisse toonud ja pikka aega RE/MAX Professionalsi juhtinud Leanika Klaassen väitis, et nende jaoks RE/MAX kaubamärk  ennast ei õigustanud.   Klaassen keeldus kommenteerimast Tõniste väidet, nagu oleks frantsiisilepingu lõpetamise tinginud RE/MAX Professionalsi poolne kohustuste mittetäitmine.  "Ajakirjanduse vahendusel musta pesu pesemine ei ole minu arvates korrektne käitumine, seega ei soovi ma OÜ Selestra esindaja arvamust pikemalt kommenteerida," kirjutab ta oma vastuses.

 

 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Tule ja ole TNT MÜÜGIHÄÄL

Manpower OÜ

22. november 2018

RICKMAN TRADE otsib EESTI TURU MÜÜGIJUHTI

Ariko Reserv OÜ

30. november 2018

Teabevara