RE/MAXi frantsiis külvab tüli kinnisvaraturul

RE/Max Professionalsi frantsiisilepingu lõpetamise põhjuseks oli  lepingust tulenevate kohustuste  täitmata jätmine. Uue kinnisvarabürooga täna turule tulnud pikaaegne RE/MAX Professionalsi juht Leanika Klaassen seda ei kinnita.

Alates selle aasta algusest omab Re/Maxi frantsiiside edasimüügi ainuõigust Eestis OÜ Selestre (RE/MAX Estonia). Nende juhatuse liikme Ruth Tõniste sõnul on Re/Max Professionalsi frantsiisilepingu lõpetamise teatis koos lepingu rikkumispunktidega saadetud OÜ-le Realitet, kes tegutses nimetuse all RE/MAX Professionals. "Vaatamata korduvatele ettepanekutele, parandada oma frantsiisilepingust tulenevate kohustuste täitmist, OÜ Realitet ei reageerinud. Tuginedes eelpool mainitule, lõpetasime nendega frantsiisilepingu, " kommenteerib Tõniste.

Täna alustas ametlikult oma tegevust uus Eesti kapitalil põhinev kinnisvarabüroo EPICENTER, mis on loodud endise Re/Max Professionalsi meeskonna baasil. Kunagi RE/MAX kaubamärgi Eestisse toonud ja pikka aega RE/MAX Professionalsi juhtinud Leanika Klaassen väitis, et nende jaoks RE/MAX kaubamärk  ennast ei õigustanud.   Klaassen keeldus kommenteerimast Tõniste väidet, nagu oleks frantsiisilepingu lõpetamise tinginud RE/MAX Professionalsi poolne kohustuste mittetäitmine.  "Ajakirjanduse vahendusel musta pesu pesemine ei ole minu arvates korrektne käitumine, seega ei soovi ma OÜ Selestra esindaja arvamust pikemalt kommenteerida," kirjutab ta oma vastuses.

 

 

Osale arutelus

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

ESSVE Estonia otsib TURUNDUSJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

01. oktoober 2017

Digitrükk is looking for a EXPORT SALES MANAGER

Finesta Baltic OÜ

02. oktoober 2017

Maxima otsib MÜÜGI- JA TURUNDUSDIREKTORIT

Maxima Eesti OÜ

25. september 2017

Teabevara