Andrus Tüvi: võtan puhkuse ja mõtlemisaja

Kuna teema on nii värske, siis ei ole mulle veel tööpakkumisi tehtud, ütles täna oma lahkumisest teatanud Laima ja Gutta kaubamärke esindava OÜ NP Foods Eesti tegevjuht Andrus Tüvi.

Tüvi oli üllatunud, kuidas uudis tema lahkumisest tegevjuhi kohalt ajakirjandusse sattus. "Teavitasin oma lahkumisest kliente, kellega igapäevaselt olen suhelnud ja tegelikult ei olnud see teave kuidagi suunatud ajakirjandusele," rääkis Tüvi.

Tema sõnul sai tal tähtajaline ehk kolmeaastane leping otsa ning NP Foods Eesti endine tegevjuht Vladimir Sapoþnin tuleb oma kohale tagasi.

"Hetkel mul mingeid plaane ei ole – võtan väikese puhkuse ja mõtlemisaja," lausus Tüvi. "Üks leping lõpeb ja ilmselt kunagi uued lepingud jälle algavad.“

Enne NP Foods Eestisse asumist töötas Tüvi müügijuhina Leiburis. Müügialast tööd on ta teinud umbes 20 aastat. Küsimusele, kas tulevane töökoht saab samuti olema müügiga seotud, vastas Tüvi, et ei oskagi hetkel vastata. „Küll ma tööd leian,“ lisas ta.

Tüvi lahkub 3. septembril ametist ja firmat asub juhtima vahepeal kolm aastat Riias NP Foodsi kommertsdirektorina töötanud Vladimir Sapoþnin.

Osale arutelus

  • Väinu Rozental

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Digitrükk is looking for a EXPORT SALES MANAGER

Finesta Baltic OÜ

02. oktoober 2017

Hilleberg is looking for an QUALITY MANAGER

Finesta Baltic OÜ

19. oktoober 2017

Globalsun otsib päevitus- ja ilutoodete MÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

05. oktoober 2017

Teabevara