Andrus Tüvi: võtan puhkuse ja mõtlemisaja

Kuna teema on nii värske, siis ei ole mulle veel tööpakkumisi tehtud, ütles täna oma lahkumisest teatanud Laima ja Gutta kaubamärke esindava OÜ NP Foods Eesti tegevjuht Andrus Tüvi.

Tüvi oli üllatunud, kuidas uudis tema lahkumisest tegevjuhi kohalt ajakirjandusse sattus. "Teavitasin oma lahkumisest kliente, kellega igapäevaselt olen suhelnud ja tegelikult ei olnud see teave kuidagi suunatud ajakirjandusele," rääkis Tüvi.

Tema sõnul sai tal tähtajaline ehk kolmeaastane leping otsa ning NP Foods Eesti endine tegevjuht Vladimir Sapoþnin tuleb oma kohale tagasi.

"Hetkel mul mingeid plaane ei ole – võtan väikese puhkuse ja mõtlemisaja," lausus Tüvi. "Üks leping lõpeb ja ilmselt kunagi uued lepingud jälle algavad.“

Enne NP Foods Eestisse asumist töötas Tüvi müügijuhina Leiburis. Müügialast tööd on ta teinud umbes 20 aastat. Küsimusele, kas tulevane töökoht saab samuti olema müügiga seotud, vastas Tüvi, et ei oskagi hetkel vastata. „Küll ma tööd leian,“ lisas ta.

Tüvi lahkub 3. septembril ametist ja firmat asub juhtima vahepeal kolm aastat Riias NP Foodsi kommertsdirektorina töötanud Vladimir Sapoþnin.

Osale arutelus

  • Väinu Rozental

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

KMT PREFAB OÜ otsib MÜÜGIJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

25. mai 2018

HARJU ELEKTER otsib MÜÜGIJUHTI

Harju Elekter AS

08. juuni 2018

Teabevara