Laima ja Gutta Eesti tegevjuht lahkub

Eestis Laima ja Gutta kaubamärke esindava NP Foods Eesti tegevjuht Andrus Tüvi lahkub. Firmat tuleb juhtima vahepeal Riias NP Foodsi kommertsdirektorina töötanud Vladimir Sapoþnin.

"Annan teada, et minu aktiivne tegevus NP Foods Eestis lõpeb alates 3.septembrist seoses tähtajalise koostöölepingu lõppemisega," teatas Tüvi täna Eesti koostööpartneritele.

Sapoþnin juhtis Laima Eesti esindust aastal 2008. Alates 2009 aasta maist tegeles ta Eestis Laima ja Gutta kaubamärke esindavate firmade ühendamisega ja siirdus seejärel Riiga emafirma kommertsdirektoriks. "Kui mulle tehti pakkumine augustis 2009 tulla Riiga NPFi  kommertsdirektoriks, oli põhieesmärk luua kaasaaegsetele standarditele ja ärikultuurile vastav müügi- ja kaubandusturundusorganisatsioon (trade marketing). Kuna mais 2009 olid Laima ja Gutta ühendatud NP Foodsiks, siis Läti organisatsioonis valitses paras segadus ja süsteemitus. Kuna olin samasuguse firmade ühendamise Eestis edukalt läbi teinud ja NPF Eesti käima lükanud, tuligi ettepanek asuda Riiga tööle. Sõlmisin 3aastase tähtajalise lepingu, mis nüüd läbi saab ja meeldiv on pöörduda tagasi koju."
 
Eestis eesseisvaid muutusi on Sapoþnini sõnul vara kommenteerida. "Olen olnud ju kogu aeg ka kohalike muutuste taga. Kindlasti fokuseerime oma tooteportfelli ja turundusprogrammid veelgi enam kohalikele, mitte “keskmisele” Balti tarbijale. Teiseks märksõnaks võiks olla fookus kasumlikkusele, mitte käibele käibe pärast," viitab Sapoþnin tulevikusuundadele.

NP Foods Eesti 2011.aasta müügikäive oli Eestis 10,2 miljonit eurot.

 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara