Fotod: Müügijuhtide klubi Balbiinos

Reedel, 31. augustil toimus müügijuhtide klubi Balbiinos, kus ettevõtte ekspordijuht Kadi Kriit rääkis, kuidas Balbiino seab sihte ekspordimüügiks.

Samuti rääkis Müügiabi OÜ juhatuse liige Margit Lõhelaid, mida on tootjal oluline teada kaubapaigutusteenusest.

Balbiino tutvustas külalistele ka oma tootmist.

Balbiino tegutseb täna 6 eksporditurul. Augusti algus avas ettevõtte oma müügikanali ka Venemaale, aga reaalset müüki veel tulnud ei ole. Kriit täpsustas, et lisaks Balti riikidele ka Soome, Saksamaa ja Iirimaa. Balbiino toodetud Karumsi jäätist müüakse ka USAs.

Balbiino müügimeeskonnas on üle 20 inimese. Ekspordiosakond veel areneb. Balbiino turunduseelarve on 5% käibest. ”Kasutame hoogsalt sotsiaalmeedia võimalusi ja lisaks katsume kohal olla suurüritustel, näiteks Lady Gaga kontserdil oli meil jäätise ainumüügiõigus,” kommenteeris Kriit.

Lätis on Balbiino turuosa 3 ja Leedus 1 protsent. Lätis on olnud turuosa ka kõrgem ja sealt on saadud omad õppetunnid.
Balbiino turuosa oli juulis 26% ja Kriidi andmetel nende turuosa kasvas juulis võrreldes juuniga 5 protsendipunkti võrra, samas Premia turuosa langes 5 protsendipunkti võrra.

Balbiino on ainus jäätisetootja Balti riikides, millele on antud rahvusvaheline BRC (British Retail Consortium) toiduohutuse ja kvaliteedikontrolli sertifikaat 

 

Galerii

Osale arutelus

  • Annika Matson

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara