Kallite CRM lahenduste aeg on läbi

Keskmised ja väiksed ettevõtted saavad suurepäraselt kliendisuhteid juhtida tasuta pakutavate lahenduste kaudu. Üks selline võimalus on Outlook BCM.

Edunet OÜ juht ja koolitaja Kristjan Sakk vastab Best Salesi küsimustele tasuta saadaval oleva lahenduse võimaluste kohta.

Kellele sobib Outlook BCM? Suured, väikesed?

Microsoft Outlook 2010 koos Ärikontaktide halduriga on lihtsalt kasutatav kontaktihalduse lahendus väike- või keskmise suurusega ettevõtetele.

See aitab ettevõtete omanikel klienditeavet koondada. Seda saab kasutada tõhusate ja automaatsete turunduskampaaniate loomiseks ja teostamiseks, müügivihjete ja võimaluste haldamiseks kogu müügiprotsessis ning selle abil saavad töötajad teenust pakkuda ja müügi järeltegevusi teha. Lisaks on selles tööriistad projektiteabe koondamiseks ja projektiga seotud tööülesannete järeltegevuseks.

Mida sellega on ja mida ei ole võimalik teha? Erinevused CRM tüüpi lahendustest?

CRM lahendused on reeglina tasulised, mis nõuavad kõik lisainvesteeringuid. Peamine BCM eelis ongi see, et ei ole vaja lisainvesteeringuid tarkvara kasutusele võtuks, BCM on täielikult integreeritud Outlookiga. Kõik oluline on kliendisuhtluseks ja ajaloo säilitamiseks olemas. Teiseks eeliseks on see, et BCM kasutab ka sinu kirjavahetust, telefonivestlusi, märkmeid, kohtumisi ajaloo säilitamisena. Seega ei ole vaja kontakte jm infot erinevat tarkvarade vahel liigutada. Kõik toimib automaatselt ja kliendiajalugu on koguaeg olemas. Seega ei saa tekkida olukorda, kus kliendisuhtlusel jääb oluline varasemast tegevusest märkamata. Kui kasutad ka Wordi, Excelit, PowerPointi kliendipakkumiste koostamiseks, siis BCM on integreeritud ka eelpoolmainitud programmidesse. BCM kaudu on võimalik Excelist, Wordis, PowerPointist siduda dokumente kliendiga ja pärast ajaloost jälgida, mida on pakutud, kas pakkumine on võidetud jne.

Kui palju aega peab kasutuselevõtmiseks varuma? Mida on vaja eelnevalt teha?

Kasutuselevõtt on lihtne, vajalik on Outlook 2007 või Outlook 2010 olemasolu, kui kasutad Microsofti tooteperekonnast ühte järgmist paketti:

·         Microsoft Office Home and Business 2010

·         Microsoft Office Professional

·         Microsoft Outlook 2010 (stand-alone edition)

Kristjan Sakk tutvustab Outlook BCMi võimalusi põhjalikult Äripäeva lemmiklektori loengus 25. septembril. Loe lähemalt SIIT

 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

Teabevara