Nordea Grupi kindlustuspartneriteks saavad Tryg ja If

2013. aastast alustab Nordea Grupp varakindlustusalast koostööd Eestis, Soomes ja Balti riikides If kindlustusseltsiga. Taanis ja Norras jääb Nordea klientidele peamisi kindlustusliike pakkuma Tryg. Nordea ja Trygi kehtiv peamiste kindlustusliikide edasimüügi leping lõpeb 2013. aasta suvel. 

Nordea Grupp viis kindlustuspartnerite leidmiseks läbi põhjaliku turu- ja ärianalüüsi. Balti riikides ja Soomes valiti koostööpartneriks If kindlustus, Taanis ja Norras jätkub koostöö senise partneri Trygiga.“Meil on väga hea meel, et saame oma klientidele pakkuda konkurentsivõimelisi lahendusi koduturgude parimatelt koostööpartneritelt. Mõlemad ettevõtted on usaldusväärsed kindlustusseltsid, kellel on oma turul tugev positsioon ja atraktiivsed pakkumised,” sõnas Nordea Grupi jaepanganduse juht Michael Rasmussen. Uute lepingutega integreeritakse kindlustusteenuste pakkumine Nordea nõustamiskonseptsiooni varasemast suuremal määral, et pakkuda kliendile kõiki vajalikke finantsteenuseid.

“If on Eestis kõikides peamistes kindlustusliikides juhtpositsioonil ning neil on konkurentsivõimelised tooted. Nii If kui Nordea on usaldusväärsed ja pikaaegse kogemusega ettevõtted finantsteenuste turul, kes väärtustavad kliendisuhteid ja tipptasemel teenindust. Usun, et meie koostööst võidavad väga paljud kliendid,” lisas Nordea Eesti juht Vahur Kraft.

Kliendid ei pea uue koostööpartneriga seonduvalt  uusi lepinguid ega kindlustusi sõlmima, olemasolevad jäävad kehtima.

 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

Teabevara