Best Salesi intervjuu salapärase värbajaga saates Pealtnägija

Best Salesi küsimustele vastab Pealtnägijas MonaVie teemalises videolõigus koolitust läbi viinud Elen Elbra, kes on tänaseks saavutanud Blue Diamond Executive taseme ja sellele vastava megasissetuleku.

Miks sa liitusid MonaVie võrgustikuga?

MonaVie'ga tutvuma kutsus mind esimesena Vallo Arumäe. Peale umbes tunnist ettevõttega tutvumist tänasin teda, soovisin edu ja lahkusin meeskonda tulemata. Kuna meie huvi finantssõltumatuse ja finantsteadmiste vastu oli juba varem meid ühistele radadele seadnud, siis ei kahelnud ma, et tegu on suurepärase võimalusega, kuid ma ei näinud ennast soovitusturunduses tegutsemas. Kui kolme kuu pärast kooliõega kohtusin, sain teada, et tema elu oli märkimisväärselt paremaks muutunud tänu MonaViele (samas kui minu elu jätkus endistel radadel), siis mõistsin, et olin midagi kuulmata jätnud ning läksin uuesti tutvustusele. Ehk siis võib öelda, et tulin meeskonda inimlikust kadedusest, soovist paremat elu elada ja siis juba kindlusega - kui teised saavad hakkama saan ka mina. Mu motivatsioon on nüüdseks muutunud, tunnen, et antud valdkond on parim milles tegutseda, sest tegemist pole konkureerimise, vaid üksteise aitamise äriga, isekad inimesed siin hakkama ei saa.

Kui paljud sinu poolt värvatutest toimetavad MonaVie võrgustikus peale kolme kuu möödumist?

Enamus partnereid, kes ärisse tulevad, ei võta seda kui äri - inimesed on sarnased selles osas üle maailma, ka Eestis. Loodetakse, et keegi teeb töö nende eest ära, kuid meeskonnatöö ei tähenda teiste eest töö ära tegemist, kõigil tuleb oma äri ise kasvatada.

Kui palju sa ise MonaVie toodetega keskmiselt ühes kuus teenid?

Minul läheb hästi, kui meeskonnal läheb hästi. Tänu meeskonnatööle saavutasin viimasel kuul Blue Diamond Executive taseme, mida pole üksinda kindlasti võimalik saavutada. Soovitan erinevate tasemete sissetulekute nägemiseks tutvuda sissetulekute ülevaate tabeliga, mille on auditeerinud maailma üks suuremaid audiitorbüroosid - Ernst&Young.

Toimetus: vastavalt viidatud tabelile on Elen Elbra sissetulek 443 852 USA dollarit aastas (ligi 37 000 dollarit ehk 29 000 eurot kuus) ja seda 10 tunnise töönädalaga.

Pealtnägija 24.10: Imemahla abil rikastumine jääb kättesaamatuks unistuseks videosalvestus asub SIIN

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

Teabevara