Hansabuss vallutab Läti turgu

Käesoleva nädala esmaspäevast, 3. detsembrist alustas Hansabuss AS Läti tegevjuhina tööd Andrus Koha, kelle uute töökohustuste hulka kuulub ettevõtte üldjuhtimine ning firma arendamine Läti turul.

Koha omab 20-aastast töökogemust Eesti suuremates börsiettevõtetes tootmis- ja teenindusvaldkonnas ning on varasemalt töötanud Olympic Entertainment Groupi Valgevene tütarfirma FE Olympic Casino Bel juhatajana. Erinevatel töökohtadel on Koha tegelenud nii ettevõtte rahanduse korraldamise, eelarvestamise, ekspansiivse laienemise kui ka üldjuhtimisega. „Usun, et uus töökoht Hansabussi tegevjuhina Lätis saab olema põnev ja väljakutseid pakkuv. Hansabuss on Eestis tänaseks saavutanud tugeva ja stabiilse turupositsiooni ning minu eesmärgiks uuel ametikohal Lätis saab olema Hansabussi positsiooni kindlustamine sealsel turul ja turuosa suurendamine uutel ärisuundadel,“ ütles Koha.

Hansabussi tegevdirektor Sergei Vahnitski usub, et Andrus Koha rahvusvaheline ja pikaajaline kogemus ettevõtete juhtimisel aitab Hansabussil areneda ja kasvatada turuosa Lätis. „Me näeme Läti turul potentsiaali ja usume, et Koha tugev rahvusvaheline juhtimiskogemus aitab Hansabussil saavutada soovitud eesmärke Lätis,“ lisas Vahnitski.  

1996. aastal asutatud AS Hansabuss on Eesti üks juhtivaid bussitranspordi ja autorendiga tegelevaid ettevõtteid. Hansabuss Gruppi kuulub 3 ettevõtet: AS Hansabuss, AS Mulgi Reisid ja Hansabuss Latvia SIA. Grupi eelmise aasta käive oli 13,5 miljonit eurot. Täna töötab ettevõttes ligi 400 töötajat. Hansabussiga reisib ligi 7 miljonit reisijat aastas.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

Teabevara