EMT: peame Elisa väidet otseseks valeks

EMT hinnangul on Emori poolt läbiviidud uuring Elisa tellimustöö, kus terve turu kohta on tehtud üldistus 1000-1500 inimese ütluste baasil.

Elisa avalikustas täna TNS Emori poolt läbiviidud turuuuringu tulemused, mille järgi on Elisa mobiilside eraklienditurul Elisa 34% turuosaga uus turuliider. EMT ei pea seda uuringut adekvaatseks turuosade määramisel. 

"Antud uuringus on kolme välja toodud operaatori turuosade kogusumma 97% (Elisa 34%, EMT 32% ja Tele2 31%), mis tõenäoliselt viitab sellele, et EMT turuosa on välja toodud ilma säästubrändi Diilita," viitab EMT avalike suhete juht Kaja Sepp. "Kui väljajäänud osa 3% kuulub Diilile, on EMT turuosa isegi antud uuringu põhjal Elisa omast suurem (35%), kuid tegelikkuses on vahed veelgi suuremad," on Sepp veendunud.

Sepa sõnul on EMT turuosa 2012.aasta tulemuste põhjal 45%. "Enne konkurentide andmete avalikustamist hindasime oma turuosaks 44%, kuid see osutus eeldatust 1% võrra suuremaks. EMT hoiab kindlalt liidripositsiooni nii lepinguliste eraklientide kui äriklientide turul," on Sepp veendunud.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Global Marine Supply otsib JAEMÜÜGI OSAKONNA JUHTI

M-Partner HR OÜ

22. detsember 2017

Hilti otsib MÜÜGIESINDAJAID

Manpower OÜ

06. detsember 2017

Teabevara