Tiit Valm: projektijuhtimine muutub

Tänapäeval on ettevõtetes pea iga suurem  liigutus juba eraldi projekt. Projektijuhtimisele esitatavad nõudmised on sealjuures oluliselt muutunud, valmis tuleb olla riskideks ja turul toimuvateks pööreteks.

Eesti projektijuhtimise ekspert Tiit Valm näeb tänase projektijuhtimise kitsaskohta koostöö korraldamises erinevate spetsialistide, üksuste ja organisatsioonide vahel. "Trendid näitavad, et kokkulepped, mida on vaja saavutad on valdavalt oma detailides ainulaadsed, mis eeldab spetsiifilist tööprotsessi konkreetses ajas. Tänu aja eripärale kehtib ka siin vana hea ütlus: “Ühte ja samase jõkke ei ole võimalik kaks korda astuda”," tõi ta näite projektijuhtimise keerukusest tänases muutuvas maailmas.

Valmi sõnul on iga töö alati uute tingimuste keskkonnas, mis nõuab meeskonnal ja selle juhtidel ainulaadseid tegevusi.  Meeskond keda vajatakse tulemuse saavutamiseks sõltub omakorda konkreetsetest töödest ja sellest millised spetsialistid on kättesaadavad. "Siinkohal on määrava tähtsusega projektijuhi võimekus selliseid ajutisi  meeskondi efektiivselt ja motiveeritult tööle panna," viitab Valm projektijuhile pandud ootustele.

Projektijuhtide ja kõrgemalseisvate juhtide koostöö on hädavajalik ja igapäevaselt tihenev. "Projektijuhtimine puudutab otseselt ja vahetult organisatsiooni kõiki juhtimistasandeid," rõhutab Valm.

Äripäeva Projektijuhtimise konverentsil on kohal eksperdid ja praktikud, Räägitakse, millised on projektijuhtimise uued keerulised nüansid ja antakse näpunäiteid projekti õnnestumiseks.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

FedEx is looking for a SALES EXECUTIVE

Manpower OÜ

02. november 2018

Teabevara