Algas kandideerimine Tallinna Disainikaardile

Eesti Disainikeskus kuulutas välja konkursi interjööride, salongide, kaupluste ja näitusepindade kandmiseks Tallinna Disainikaardile 2013. Koos paberkaardiga on plaanis välja anda ka mobiiliaplikatsioon.

Tallinna Disainikaart koondab ja toob esile Tallinna avalikud ruumid, mis rakendavad, tutvustavad ja väärtustavad kaasaegset Eesti disaini. Kaardilt leiab nii kõrgetasemelise Eesti disainiga sisustatud kohvikuid ja hotelle, disaini müüvaid salonge kui ka näitusepindu ja muuseume. Disainikaardile saamiseks ootab Eesti Disainikeskus sooviavaldusi hiljemalt 25. märts 2013.

"Disainikaart väärtustab ja tõstab esile head Eesti disaini, mida leidub siinsamas meie ümber kohtades, kus me seda alati ei märka. Tallinlastele pakub kaart võimalust uudistada varasemast tuttavaid paiku uues kontekstis – näiteks Valli baari, Kuku klubi või vana head kohvik Maiasmokka," avab kaardi tausta üks koostajatest, kunstiteadlane Kai Lobjakas.?

"Disainikaardil olemine tähistab kvaliteedimärki ja kuuluvust oma ala professionaalide hulka. Disainikaardil olemine annab meile nähtavuse teadliku, disainist huvitatud kliendi jaoks," põhjendab Disainikaardil olemise olulisust Nu Nordiku perenaine Tiina Teemägi.

Disainikaarte jagatakse tasuta kaardil märgitud kohtades, Tallinna turismiinfopunktides, turismimessidel ning kõikidel Eesti Disainikeskuse poolt korraldatud üritustel.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

SOFTREND GROUP OÜ EKSPORDI MÜÜGIJUHTI

Softrend Group OÜ

10. veebruar 2019

Teabevara