Lindström sai Eestis uue juhi

Euroopa juhtiva tekstiiliteenuste pakkuja Lindströmi Eesti tegevjuhina töötab alates tänasest, 20. märtsist Ivo Kirss. Endine tegevjuht Rain Vääna lahkus Lindströmist ootamatult eelmise aasta novembris.

Lindström grupi vanemasepresidendi Mika Hartikaineni sõnul otsustati Ivo Kirss määrata Eesti tütarettevõtte juhiks tänu tema tugevale juhtimis- ja müügikogemusele Balti piirkonnas. ”Ivo Kirss on mitmest ettevõttest saanud pikaajalise juhikogemuse. Tema laialdased äriteadmised, analüüsivõime ja entusiasm moodustavad vajaliku kombinatsiooni selleks, et tagada Lindströmi kasv Eesti turul,” tõdes Hartikainen, kes vastutab grupis Euroopa ja Aasia tütarfirmade tegevuse eest.
 
Lindström OÜ uus tegevjuht Ivo Kirss ütles, et seab uues ametis endale eesmärgiks parima teenuse ja teeninduse pakkumise. “Seda ei ole võimalik saavutada ilma tegusa meeskonnatööta, mille tagamine on minu teiseks peaeesmärgiks,” lausus Kirss.
 
Ivo Kirss (36) on töötanud üle 16 aasta mitmetel ametikohtadel Procter & Gamble kontsernis, vastutades erinevatel aegadel nii kliendihalduse, logistika, klienditeeninduse, turunduse kui ka müügi eest Balti piirkonnas. Seejärel oli ta ametis distributsiooni- ja logistikafirmas Sanitex. Ivo Kirss on õppinud Estonian Business Schoolis.    
 
Lindström on globaalselt tegutsev tekstiiliteenuste pakkuja. Lindström tegutseb 21 riigis Euroopas ja Aasias ning annab tööd 2750 inimesele. Ettevõtte 2012. aasta käive oli 288 miljonit eurot. Eestis alustas Lindström tegevust 1992. aastal. Ettevõttel on teeninduskeskused Tallinnas, Tartus ja Lool, kus töötab ühtekokku ligi 100 inimest. Lindströmi põhitegevuseks Eestis on vahetusvaipade ja töörõivaste renditeenus.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara