Tasuta prof Parvineni koolitusele "Kogu tõde müügist!"

Best Sales alustab tänasest Uudiskirja tellijatele suunatud kampaaniaga. Kuni 3. maini on võimalik saada tasuta pääse prof Parvineni müügikoolitusele, kus tänaseks on osalejaid ligi 300.

Perioodil 26.04-3.05 loosib Best Sales kõigi Uudiskirja uute tellijate vahel välja viis tasuta pääset prof Parvineni koolitusele "Kogu tõde müügist", mis toimub 9. mail Tallinnas. Selle koolituse osalustasu on täna 149 eurot+km.

Esimene loosimine toimub esmaspäeval 29. aprillil ja edasi iga tööpäeva lõpus kuni reedeni.

Kui te ei ole veel Best Salesi Uudiskirja tellinud, siis seda saab vähem kui minutiga teha SIIN. Küsime pelgalt nime ja e-maili aadressi.

Best Salesi Uudiskiri saadetakse teile TASUTA. Uudiskirja tellimine ei too kaasa reklaampakkumiste laviini, seda andmebaasi ei kasutata masspostituste tegemiseks.

Best Salesi Uudiskiri annab:

- teie jaoks valitud värsked müügiuudised, intervjuud ja arvamuslood korra nädalas e-kirjaga mugavalt postkasti;

- eripakkumised konverentsidel, seminaridel ja koolitustel osalemiseks, sealjuures on Uudiskirja tellijatele sündmustel osalemise rahaline võit kuni 100 eurot. Näiteks peagi müüki tuleva Müügijuhtimise Aastakonverentsi puhul koguni 105 eurot;

- regulaarse ülevaate tööpakkumistest turul.

Best Salesi Uudiskirjaga on tänaseks liitunud üle kahe tuhande tellija. Loomulikult on kõigil õigus igal hetkel ka tellimusest loobuda.

Osale arutelus

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Volume Design otsib Eesti turu MÜÜGIJUHTI

CV-Online Estonia OÜ

02. november 2017

Teabevara