Eesti disaineri tooted jõudsid müügile Inglismaa butiikidesse

Eesti disaineri Kadri Kruusi nahkkotid ja -vööd on nüüd saadaval ühes kuulsamas Londoni butiigiketis Wolf & Badger, kelle poed asuvad linna kõige prestiiþemates piirkondades.

Notting Hillis ja Mayfairis poode omav butiigikett on pälvinud tunnustust näiteks ajakirjalt Vogue, kes nimetas neid üheks parimaks butiigiketiks Suurbritannias. Samuti on disaineri tooted müügil Wolf&Badgeri veebipoes.

Kadri Kruusi teatel on tema aksessuaaride lihtsad vormid ja kvaliteetsed materjalid miksitud käsitöölike elementidega. Esemed toodetakse Eestis.

Eile õhtul korraldas Wolf&Badger uutele disaineritele avamispeo, kus olid kohal Londoni butiigipoodide esindajad, sisseostjad, press, moevaldkonna äriinimesed ja fashionistad.

Hiljuti pälvis Kadri Kruusi looming tunnustust Londoni moenädala raames, kus ta oli üks neljast Eestit esindavast disainerist, kelle väljapanek võitis International Fashion Showcase'i (IFS) peaauhinna. Nimetatud väljapanek initsieeriti Londoni saatkonna kultuurinõuniku poolt ja selle teostamist toetasid Eesti kultuuri- ja välisministeerium. Väljapaneku teostamist juhtis Eesti Disainikeskus.

Samuti valiti Kadri Kruusi bränd esindama Euroopat Hiina loometööstuse messil ICIF Shenzhenis, mis on ainuke rahvusvaheline ja integreeritud kultuurivaldkonna mess Hiinas ning ühtlasi tunnistatud riigi parimaks kultuurimessiks. Kruusi osalemist messil toetavad kultuuriministeerium, välisministeerium, disainikeskus ja Tallinna Loomeinkubaator.

Kadri Kruus on teine eestlasest disainer, kelle kollektsioon on saadaval olnud Wolf&Badgeris. Enne teda oli pesudisainer Kriss Sooniku kollektsioon samuti Londoni kuulsas butiigiketis müügil.

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

SOFTREND GROUP OÜ EKSPORDI MÜÜGIJUHTI

Softrend Group OÜ

10. veebruar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

Teabevara