Brian Tracy koolitusele müüdi 2 nädalaga saal täis

Oktoobri lõpus Eestis toimuva Brian Tracy koolitusprogrammi "Sales Mastery Day" esialgselt planeeritud osalejate arv sai ületatatud kahe nädalaga, kokku on müüdud üle 200 osaluse.

31. oktoobril tuleb Äripäeva müügiveebi Best Sales ja Nordic Business Forumi eestvedamisel Eestisse maailma tippu kuuluv koolitaja ja motivatsioonikõneleja Brian Tracy. Tema koolitusprogrammi "Sales Mastery Day" müüakse samaaegselt nii Eestis kui Soomes. Arvestades ootamatult suurt müügiedu on korraldajad otsimas lahedamat ruumi ja jätkavad igal juhul registreerimiste vastuvõtmist veel mõne aja.

Kui esialgse konservatiivse plaani kohaselt oli 31.okrtoobril toimuva Brian Tracy koolitusele arvestatud minimaalselt 200 osalejat, siis täna hommikuks oli osalejate arv juba üle kahesaja ning iga tund lisandub kümneid uusi registreerumisi.

Brian Tracy koolituse madalaima hinnatasemega eelmüük lõppeb täna südaööl, edaspidi liiguvad osalustasud ca 50 eurose sammuga ainult kõrgemaks.

Koolituse info ja registreerimine toimub Äripäeva müügiveebi Best Sales kaudu http://www.bestsales.ee/article/2013/5/20/brian-tracy-eestis-sales-mastery-day

 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

SOFTREND GROUP OÜ EKSPORDI MÜÜGIJUHTI

Softrend Group OÜ

10. veebruar 2019

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

Teabevara