Mis ootab müügiorganisatsioone ees aastal 2014?

Septembris toimuval Müügijuhtimise aastakonverentsil "Läbimurre" jagatakse infot, mis on sisendiks aasta 2014 müügiplaanide tegemisel nii Eestis kui eksporditurgudel.

Maris Lauri, Euromonitor International Baltikumi regiooni analüütik Roberta Kniuipyte (Leedu) ja viis Eesti tippjuhti keskenduvad sissejuhatavas sessioonis tuumikprobleemidele majanduses ja uutele trendidele klientide ootustes, mis mõjutavad meie müügivõimekust lähiaastatel. Suurem osa konverentsi programmist on praktilise suunaga ning esinejad nii Eestist kui mujalt on müügipraktikud, kes jagavad omi kogemusi. Näiteks kuuleme müügilugusid Rootsi ja Inglismaa turgudelt. Konverentsilt ei puudu ka pehmem pool, loovuskoolitaja Teo Hären (Rootsi) on Põhjamaade üks hinnatumaid esinejaid. Tema ülesanne on vastata küsimusele, kuidas avada müügiorganisatsiooni loovus.

Müügijuhtimise aastakonverents toimub 19.-20. septembril Tallinnas. Esimesel päeval pakume intensiivset konverentsiprogramm ja teisel päeval sügavuti minevaid ja põhjalikke meistriklasse kolmelt peaesinejalt. Veel on esimese päeva konverentsiprogrammist võimalk osa saada soodushinnaga 199 eurot+km ja kahepäevasest programmist soodushinnaga 299 eurot+km. Osalemisotsus enne puhkust annab olulise rahalise võidu, kuid jätab samas võimaluse ka ümber mõelda, sest kuni septembri alguseni on võimalik osalusest loobuda või osalejat muuta. Seega suhteliselt riskivaba võit!

Müügijuhtimsie aastakonverentsi programm asub täies mahus SIIN

Registreerimiseks on kõige mugavam võimalus SIIN

 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

Teabevara