Ettevõtjad tõstavad palku

Ettevõtjad planeerivad järgmise aasta eelarvesse palgakulu kasvu, kuid uute töötajate värbamisele rõhku ei panda, kirjutab tänane Äripäev. 

Ettevõtjad kinnitavad kui ühest suust - järgmise aasta eelarves on palgakulu tänavusest suurem. Klick Eesti AS juht Marko Kalve nentis, et hoolimata sellest, et järgmise aasta plaanid on alles tegemisel, on palgakulu võrreldes eelmise aastaga suurem.

Turvafirma AS G4S Eesti juhatuse liige Artjom Sokolov märkis samuti, et järgmise aasta palgafond saab kindlasti mõnevõrra suurem olema. Palgakulu kasvab ettevõttes kolme peamise faktori arvelt: riikliku alampalga kasv,  langustrendis olev tööpuudus, mis Sokolovi sõnul avaldab turvasektorile veelgi suuremat survet töötajate leidmiseks ning kolmandaks soovib ettevõte diferentseerida staažikamate ja kompetentsemate turvatöötajate töötasusid. Viimast kasutab G4S töötajate hoidmiseks ettevõttes.

Miks uusi töötajaid juurde ei palgata, loe pikemalt tänasest Äripäeva paberlehest. Mis toimub palkadega järgmisel aastal, kuidas endale suur töötasu välja võidelda ning kuidas palgasurve all edukalt tegutseda ja võtmetöötajaid tasustada, neid ja teisigi uudiseid vahendab tänase päeva jooksul Äripäev Palgafoorumilt. Loe kindlasti.

Osale arutelus

  • Äripäev , Kirjutab Äripäev

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Tule ja ole TNT MÜÜGIHÄÄL

Manpower OÜ

22. november 2018

RICKMAN TRADE otsib EESTI TURU MÜÜGIJUHTI

Ariko Reserv OÜ

30. november 2018

Teabevara