Puhkusereiside müük on kasvamas

Reisibüroode sõnul on märgata suusareiside ettemüügi kasvu ning suurt huvi suviste päikesereiside vastu.

Estraveli turundus- ja kommunikatsioonidirektori Janika Ritsoni sõnul on märgata suusareiside ettemüügis kasvu võrreldes eelmise aastaga. „Ei oska öelda, kas põhjuseks võib olla nii lumepuudus Eestis kui ka üldine tendents, et eestlane on hakanud reise veidi pikemalt ette planeerima,“ sõnas ta.

Estraveli vahendusel sõitis eelmisel hooajal suusareisile üle 600 eestlase ning senine müük lubab reisijate arvu kasvu. Samas Wris Reisibüroo turundusjuhi Ulvi Põllu sõnul nemad erilisi numbrilisi erinevusi märganud ei ole.

Mõlema reisibüroo sõnul on populaarseteks sihtkohtadeks Alpid ja Skandinaavia suusakuurordid. Ritsoni sõnul on populaarsust kogumas ka Gruusia Gudauri suusakeskus.

„Talvehooaja päikesereiside maht on jäänud hetkel samale tasemele, kuid suvehooaja päikesereisid näitavad taas kasvutrendi,“ kinnitas Ritsoni. Lisades, et hetkel on viimane aeg koolivaheajaks päikesereis ära osta.

Põllu sõnul oli neil aastavahetuse päikesereisid kõik välja müüdud ning talviseid päikesereise on ostetud kaugematesse piirkondadesse.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

SOFTREND GROUP OÜ EKSPORDI MÜÜGIJUHTI

Softrend Group OÜ

10. veebruar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

Teabevara