USS Security-ga liitusid kaks uut tippjuhti

Veebruaris alustasid USS Security-s tööd kaks uut tippjuhti – ESS Grupi üks asutajatest Arved Liivrand teenindusdirektorina ning müügi- ja turundusdirektorina Jaanus Seppa

USS Security juhatuse esimehe Sven Nuutmanni sõnul lisandub ettevõttesse nii turvaturu raudvara Arved Liivrand kui ka müügi – ja turundusvaldkonna  tippspetsialist Jaanus Seppa, kelle mõlema kogemused on suurepärased ja sobilikud USS Security jätkuva turuosa suurendamise  perioodil. „Mõlemal uuel juhil on unikaalne kogemustepagas ja usun, et selline kombinatsioon on suureks väärtuseks nii meie teeninduse juhtimisel kui ka ettevõtte müügiportfelli arendamisel,“ lausus Nuutmann. "Oleme suutnud viimase paari aastaga tuua palju elevust ja tervet konkurentsi Eesti turvaturule, mis on sundinud püksirihma pingutama kõigil turuosalistel ja oluliselt parandama teenuse kvaliteeti" lisas Nuutmann.

Uue teenindusdirektori Liivranna kogemus ulatub kaugele 1990. aastate algusesse, kui ta oli  Eesti endise turvaturumonopoli ESS Grupi teenindusdirektor ja üks asutajaliikmetest. Liivranna sõnul on tema eesmärgiks USS Security-s olemasoleva meeskonnaga viia turvateenuse kvaliteet uuele tasemele, mille saavutamisel on tal abiks üle 20 aasta kogemust turvavaldkonnas.

USS Security uuel müügi-ja turundusdirektoril Jaanus Seppal on pikaajaline juhtimise kogemus kindlustussektorist, kus ta töötas aastatel 1997–2012 nii müügi- kui ka turundusdirektorina. Viimased poolteist aastat juhtis Jaanus mobiilsideoperaatori Tele2 müügiosakonna tööd. „Liitumine USS Security-ga on mulle kindlasti suur väljakutse ja hea võimalus rakendada oma aastatega kogutud teadmised müügi- ja turundusjuhtimise valdkonnast. Kuna kindlustus ja telekommunikatsioon on turvavaldkonnaga väga sarnased, siis teadmised nendest sektoritest on mulle turvaettevõtte müügi ja turunduse juhtimisel trumbiks. Olen kindel, et suudame nii tänastele kui ka uutele klientidele pakkuda tulevikus mitmeid positiivseid üllatusi,“ sõnas Seppa.

USS Security Eesti AS on turvaettevõte, kus töötab ligi 1500 inimest üle Eesti.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

Teabevara