Äripäeva Akadeemiat asub vedama Jaano Inno

4. augustist Äripäeva Akadeemiat juhtima asunud Jaano Inno eesmärk on muuta Akadeemia ettevõtete juhtide personaalseks arengupartneriks.

Jaano Inno ütleb, et Äripäeva Akadeemia on kaheksa tegevusaastaga saavutanud avatud ärikoolituste korraldajana Eestis juhtiva positsiooni. „Äripäeva Akadeemia koolitused on tugeva sisuga, autoriteetsete koolitajatega ja väga hea korraldusega,“ loetles Inno Akadeemia tugevusi. Lähiajal ei plaani Inno Akadeemia töös muudatusi, kuna sügiseses kalendris olevad koolitused on enda vajalikkust klientidele tõestanud.

„Mind motiveeris Äripäeva Akadeemia juhiks saama usk, et Eesti juhtide ja töötajate kompetentsi arendamise osas saab luua senisest tulemuslikumaid lahendusi,“ selgitas Inno enda otsust. Ta lisas, et ühe suure väärtusena näeb ta Akadeemiat tugeva kompetentsikeskusena, kaasates Äripäeva teemaveebide, konverentside ning teabekirjastuse kogemused. Teiseks väärtuseks peab ta Äripäeva kliendisuhteid. „Meie kliendid teavad, et Äripäeva eesmärk on Eesti ettevõtete äri praktiline toetamine, seda ka koolituste osas,“ ütles Inno.

Värske juhi eesmärk on muuta Akadeemia senisest personaalsemaks ettevõtete ja juhtide kompetentsi arengu partneriks.

Jaano Inno on koolitusvaldkonnaga osaliselt seotud olnud alates 1996. aastast. Põhitegevusena on ta on pikka aega töötanud Starmani juhatuse liikmena, juhtinud Regio müüki ja turundust, kõnekeskuse teenust pakkuvat firmat Baltcom , If Eesti Kindlustuse turundust ning olnud uuringufirma Emor juhtkonnas.

Kaks ja pool aastat Äripäeva Akadeemiat juhtinud Mihkel Reinsalu jätkab tööd koolitajana.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara