Amservi juht hakkas juhtima Südameapteeke

Alates 1. juulist juhib Amserv Grupi tegevjuht Mart Mägi Südameapteekide ketti.

„Olen saavutanud oma eesmärgi tõsta Amserv Eesti ja Läti autoturu liidriks. Samuti olen olnud aastaid veendumusel, et organisatsiooni arenedes peab organisatsiooni juhtimises toimuma teatud aja tagant juhi vahetus,“ rääkis Mägi. Ta lisas, et iga organisatsioon jõuab aja möödudes uude etappi, kus ettevõte vajab teistsugust juhtimisstiili.

„Tänane Amserv on jõudnud oma arengus selgelt uude faasi, kus on kindlasti minust paremaid juhte eesmärkide saavutamisel. Pean enda tugevusteks rohkem arengufaasi toetavat juhtimisstiili kui stabiilsuse ning tugeva efektiivsuse hoidmist nõudvat stiili. Sellest lähtuvalt olen saanud ka erinevaid väljakutseid organisatsioonidest, kus olen töötanud,“ selgitas Mägi.

Mägi töötab alates 1. juulist Pharma Holdingu (Südameapteek) juhatuse esimehena.  Ning tema viimane tööpäev Amservis oli 31. august 2014, kuid jätkab Amservi nõukogu liikmena.

Mägi ütles, et uus juht peaks esimese asjana tegelema oma töötajate hoidmise ning suhtlema klientidega pro-aktiivselt.

Mägi peab enda kõige suuremaks saavutuseks Amservi tugeva teenindusorganisatsiooni loomist, kelle soovitusindeks on 65%, mis on selgelt kõrgem võrreldavate ettevõtete omast.

Amservi uus juht peaks ametisse astuma üsna pea.

Südameapteegis soovib ta üles ehitada tugeva apteegi ja tervishoiuteenuste kontserni, kelle eesmärgiks on pakkuda oma klientidele parimat ning professionaalseimat teenust Eestis.

Südameapteegil on 68 apteeki ning ligikaudu 300 töötajat Eestis.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

SOFTREND GROUP OÜ EKSPORDI MÜÜGIJUHTI

Softrend Group OÜ

10. veebruar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

Teabevara