MüügiTOPi võidu tõid motiveeritud töötajad

Äripäeva Müügi TOPi võitjad Applaford ES Transport & Logistics ja Shopping Center ütlesid enda tänukõnes, et head tulemused on saavutatud just tänu motiveeritud töötajatele.

Äripäev koostas teist korda ettevõtete Müügi TOPi, kus oli aluseks 2013 aasta ettevõtete müügitulemused. „Reastame aastas enam kui 70 TOPi ja vanimad nendest on üle 20 aasta vanad,“ ütles Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel. Ta lisas, et praegune edetabel on kõige värskem ning ise kutsun seda kadedaks tegemise topiks. „Etteotsa pääsevad need ettevõtted, kelle müügikäive ja eksport on kasvanud kordades,“ selgitas Mandel.

Alla ühe miljonilise müügikäibega ettevõte Shopping Center tegevjuht ja partner Silver Leetma kinnitas, et nende tulemus on tulnud raske tööga ning pühendumisega ja tema sõnul siin muud valemit ei olegi. „Tulemuse aitasid tuua pühendunud töötajad ja aastaga on nende hulk kasvanud 10st inimesest 35ni,“ ütles Leetma.

Shopping Center on Chilli kaubamärgi all tegutsev internetipood-ostukeskkond ja eelmisel aastal avati esimene kauplus ning tänavu on avatud ka teine kauplus. Leetma sõnul investeerivad nad tänavu veel veebiplatvormi arendamisesse. „Tänavune aasta tuleb veelgi tormilisem kui eelmine. Üheks põhjuseks on ka see, et plaanime vallutada Soome turu.“

Shopping Centeri 2013 aasta müügitulu oli 908 847, ning kasvas aastaga 5,5 korda.

Üle miljonilise müügikäibega ettevõtte Applaford ES Transport & Logistics tegevjuht Raivo Nirk ütles tunnustuse kättesaamisel, et nende edu aluseks on motiveeritud töötajad, klientide eest hoolitsemine ja suurenenud mahud. Applaford ES Transport & Logistics kasvatas enda müügitulu aastaga 2,34 korda (müügitulu 2013 30,3 miljonit eurot). Ettevõte pakub ekspedeerimisteenust Lääne- ja Põhja-Euroopas.

Suurim ekspordikasvataja Alteams Eesti, ei saanud kahjuks Müügi TOPi autasustamisel osaleda. Ettevõtte ekspordikäive ulatus 2013 aastal 5,17 miljonini ning aastane kasv oli 2,63 korda. Ettevõte ekspordib alumiiniumdetaile sideettevõtetele Rootsi, Indiasse, Poola, Ungarisse, Saksamaale, Hiina.

Millised olid väikesed ja suured müügigasellid ning parimad ekspordikasvatajad ning mis võtetega firmad käivet ja ekspordimüüki kordades kasvatasid, saab lugeda 25.09 Äripäeva paberlehest.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

Teabevara