FOTO: Parim Müük 2014 võitja andis üle annetuse

Parim Müük 2014 võitja CV Keskuse kliendihaldur Sirli Sinivesi andis üle Müügijuhtimise aastakonverentsi finaalis kogutud annetuse MTÜ'le Naerata Ometi.

CV Keskuse kliendihaldur Sirli Sinivesi ütles annetust üle andes, et valis just selle heategevusorganisatsiooni, sest naeratamine on väga oluline ja ta soovib ka teisi naeratama panna just head tehes.

MTÜ Naerata Ometi juhatuse esimees Kuno Kompus oli väga rõõmus, et neid on leitud ja otsustati toetada nende organisatsiooni. "Lähiaja suurim projekt on iga aastane jõulukampaania, kus külastame koos jõuluvanaga haiglate lasteosakondasid ja teeme neile kingitusi," ütles Kompus. 

"Abivajajate hulk suureneb iga päevaga. Kui alustasime, siis oli meil 3-4 projekti, täna on järjekorras juba 30 projekti, kes ootavad abi," rääkis MTÜ Naerata Ometi juhatuse liige Heiki Lutschan.

 

 

Parim Müük 2014 finaalis pidid osalejad müüma enda väljamõeldud sõnumiga rinnamärke, mille kogu müügitulu läks annetuseks. Kokku koguti 323,60 eurot ning Sinivesi annetas kogutud raha MTÜ'le Naerata Ometi.

 

 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

Teabevara