SEB Elu- ja Pensionikindlustuse juhatusse valiti Triin Messimas

Jaanuarist alustas SEB Elu- ja Pensionikindlustuse müügi- ja turundusvaldkonna juhi ning juhatuse liikmena tööd Triin Messimas.

„Mul on väga hea meel, et Triin otsustas oma edasise karjääri siduda elu- ja pensionikindlustusega. Ta on väga professionaalne ja pika staažiga SEB töötaja, kes on aidanud pangas välja töötada terviknõustamise kontseptsiooni ning erakliendihalduri rolli selles, samuti on ta osalenud terviknõustamiseks vajalike töövahendite loomisel," lausus SEB Elu- ja Pensionikindlustuse juhatuse esimees Indrek Holst. Ta lisas, et Messimas on silma paistnud ka finantskirjaoskuse arendamise eest heaseisjana ning tema senine kogemus toetab väga hästi edasist tööd elu- ja pensionivaldkonnas.

Messimase sõnul on finantsinstitutsioonide – nii panga kui ka kindlustuse – roll ajas muutunud ning kliendid pöörduvad nende poole eelkõige hea ja asjatundliku finantsnõu ning parimate finantslahenduste saamiseks. "Mul on väga hea meel edaspidi kaasa aidata kvaliteetse nõustamisteenuse pakkumisele SEB Elu- ja Pensionikindlustuses,” lisas Messimas.

Triin Messimas on töötanud SEB Pangas alates 1997. aastast eraisikulaenude ja eraklientide nõustamisega seotud ametikohtadel.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

Teabevara