SEB Elu- ja Pensionikindlustuse juhatusse valiti Triin Messimas

Jaanuarist alustas SEB Elu- ja Pensionikindlustuse müügi- ja turundusvaldkonna juhi ning juhatuse liikmena tööd Triin Messimas.

„Mul on väga hea meel, et Triin otsustas oma edasise karjääri siduda elu- ja pensionikindlustusega. Ta on väga professionaalne ja pika staažiga SEB töötaja, kes on aidanud pangas välja töötada terviknõustamise kontseptsiooni ning erakliendihalduri rolli selles, samuti on ta osalenud terviknõustamiseks vajalike töövahendite loomisel," lausus SEB Elu- ja Pensionikindlustuse juhatuse esimees Indrek Holst. Ta lisas, et Messimas on silma paistnud ka finantskirjaoskuse arendamise eest heaseisjana ning tema senine kogemus toetab väga hästi edasist tööd elu- ja pensionivaldkonnas.

Messimase sõnul on finantsinstitutsioonide – nii panga kui ka kindlustuse – roll ajas muutunud ning kliendid pöörduvad nende poole eelkõige hea ja asjatundliku finantsnõu ning parimate finantslahenduste saamiseks. "Mul on väga hea meel edaspidi kaasa aidata kvaliteetse nõustamisteenuse pakkumisele SEB Elu- ja Pensionikindlustuses,” lisas Messimas.

Triin Messimas on töötanud SEB Pangas alates 1997. aastast eraisikulaenude ja eraklientide nõustamisega seotud ametikohtadel.

Osale arutelus

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Globalsun otsib päevitus- ja ilutoodete MÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

05. oktoober 2017

Digitrükk is looking for a EXPORT SALES MANAGER

Finesta Baltic OÜ

02. oktoober 2017

ESSVE Estonia otsib TURUNDUSJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

01. oktoober 2017

Teabevara