Škoda avas Laagris Eesti moodsaima autoesinduse

Tallinna piiril Laagris avati suurejoonelise üritusega Eesti moodsaim autosalong Škoda Laagri. Uus esindus on projekteeritud Škoda lähituleviku müügivõrgu visioonile tuginedes.

Modernne disain, kliendisõbralikkus, järjekordade puudumine ning energiasäästlikkus on märksõnad, mis iseloomustavad Škoda uut esindust. Hoone siseosa ruumikus on teadlik valik Škoda strateegilisest plaanist jätkmaks ruumi kiiresti suurenevale mudelivalikule. Nimelt plaanib Škoda 2018-ks aastaks kasvatada autode müüki 1,5 miljoni sõidukini aastas.

Teenindust külastava kliendi jaoks on suurimaks uuenduseks eraldi dialoog-vastuvõtu ruum, kus koos hooldusnõunikuga on võimalik oma hooldusesse tulev auto koos üle vaadata. Samuti on uudne spetsiaalne auto konfigureerimisnurk, kus kliendil on võimalik koos müügikonsultandiga arvuti vahendusel konfigureerida uus sõiduk.

Škoda Laagri salongi juhataja Maario Orgla sõnul on tegemist absoluutse tehnika ja disaini eliitsalongiga. "Võin käsi südamel kinnitada, et analoogsel tasemel salongi Eestis hetkel kõrvale panna ei ole. Škoda Laagri on Škoda salongide lipulaev ja etaloniks ka lähiriikides" ütles Orgla.


Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara