Arengufond kutsub iduettevõtteid müügi- ja turundusprogrammi

Eesti Arengufond avas kandideerimise iduettevõtetele suunatud müügi- ja turundusprogrammi, mille eesmärk on käivitada ja kasvatada Eesti iduettevõtete müügivõimekust.

Arengufond koostöös Suurbritannia innovatsioonikeskuse VentureScout’iga toob Eestisse rahvusvaheliselt tunnustatud iduettevõtete müügi- ja turundusprogrammi, eesmärgiga tõsta Eesti iduettevõtete rahvusvahelist konkurentsivõimet. Kandideerima oodatakse iduettevõtteid, kes on suutnud alustada müügitegevusega, kuid vajavad teadmisi ja oskuseid müügi kasvatamiseks.

Arengufondis riiklikku iduettevõtete arendusprogrammi Startup Estoniat juhtiva Mari Vavulski sõnul on Eesti iduettevõtete müügioskused täna kesised ning seetõttu pole nad ka rahvusvaheliselt konkurentsivõimelised. “Programmi jooksul õpivad iduettevõtted müügitehnikaid ja –oskusi, mis viivad nende müügivõimekuse uuele tasemele,” kommenteeris Vavulski. “Nad loovad oma äridele konkreetsed müügiplaanid, mida ellu viies on nad võimelised leidma uusi kliente ning hõivama uusi turge,” lisas Vavulski.

Programm käivitub Startup Estonia programmi raames, mida rahastatakse Euroopa Regionaalfondi vahenditest. Startup Estonia eesmärk on pakkuda koostöös Eesti idufirmade ökosüsteemiga Eesti alustavatele ettevõtjatele lihtsasti mõistetavat ja terviklikku arengukeskkonda ning aidata kaasa ambitsioonikate ja maailmale väärtuslike ettevõtete loomisele ning arendamisele.

Alustavasse müügi- ja turundusprogrammi kandideerimiseks tuleb täita avaldus aadressil  https://www.f6s.com/goingglobal-salesmarketingestonia. Kandideerimine on avatud kuni 28. märtsini.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

Teabevara