Eesti suurima toitlustusettevõtte juht on Riina Eisler

Eesti suurima toitlustusteenust pakkuva ettevõtte Baltic Restaurants Estonia senine teenindusdirektor Riina Eisler saab ettevõtte uueks tegevdirektoriks.

Ta on ettevõttes töötanud 2013. aasta novembrikuust teenindusdirekorina, omades ka varasemat mitmekülgset kogemust toitlustusvaldkonnas mitmes rahvusvahelises ettevõttes.

”Unista suurelt, alusta väikselt ja tegutse kohe - see on minu moto nii töös kui ka eraelus,” lausub Baltic Restaurants Estonia uus tegevdirektor Riina Eisler. ”Minu eesmärgiks on juhtida edukalt Eesti suurimat toitlustusettevõtet ning olla oma valdkonnas ka edaspidi eeskujuks.“ Eraldi fookusena toob Eisler välja töötajate ja kliendi rahulolu tõstmise. „Meie ettevõttes töötab täna üle 400 inimese. Püüan enam tähelepanu pöörata meeskonnale – plaanis on veelgi rohkem keskenduda töötajate arendamisele ja motiveerimisele, mis omakorda aitab kaasa ka klientide rahulolu tõstmisele,“ lisab ta.

 „Kuna oleme lisaks lõunatoitlustusele ka üks suuremaid koolitoitlustusega tegelevaid ettevõtteid Eestis ja pakume toitlustust 41 üldhariduskoolis ligi 22 000 lapsele, siis teiseks minu töö sihiks on tõsta nii õpilaste, nende vanemate kui ka koolitöötajate teadlikkust tervislikust toitumisest ning mitmekülgse koolitoidu menüü olemusest ja tähtsusest,“ selgitas Eisler.

Eisleri varasem töökogemus on seotud rahvusvaheliste ettevõtetega - ta on töötanud mitmete toitlustus- ja hotellikettide erinevatel ametikohtadel. Tema viimane töökoht enne Baltic Restaurants Estoniasse asumist oli Coca-Cola müügijuht Lähis-Idas ning samuti kuulub tema karjääri tootekategooria arendusjuhi positsioon ettevõttes Statoil Eesti AS.

Täna tegutseb Baltic Restaurants Eestis ja Lätis pakkudes suurima toitlustusettevõttena Baltimaades iga päev lõunat 30 000 inimesele rohkem kui 130 lõunarestoranis, kohvikus, restoranis, koolisööklas ja peoteeninduse kaudu.

Baltic Restaurants Estonia AS alustas tegevust 1993. aastal. 2014 aastal osutas ettevõtte Eestis toitlustusteenust 76 toitlustuskohas ning ettevõtte käive oli üle 10 miljoni euro.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

Teabevara